Grand Theft Auto 5 zbliża się do 200 mln sprzedanych kopii, a Take-Two dzieli się ciekawą opinią o SI

lubiegrac giełda Grand Theft Auto 5 zbliża się do 200 mln sprzedanych kopii
Grand Theft Auto 5 zbliża się do 200 mln sprzedanych kopii, a Take-Two dzieli się ciekawą opinią o SITamer Adas | 9 listopada 2023, 07:15

Za sprawą Take-Two Interactive dowiedzieliśmy się, że wciąż znakomicie się sprzedające Grand Theft Auto 5 zbliża się do progu 200 mln sprzedanych kopii, Red Dead Redemption 2 już spogląda w stronę 60 mln. Korporacja zdradza także, jak spogląda w stronę zastosowania sztucznej inteligencji.

Ostatni super hit Rockstar Games poświęcony Arthurowi Morganowi przekroczył próg sprzedaży wynoszący 57 milionów, co jest znakomitym wynikiem. Niemniej i tak Grand Theft Auto 5 może się pochwalić kosmicznymi 200 milionami kopii, które rozeszły się na całym świecie!

Nie może zatem dziwić, że GTA 6 już teraz cieszy się gigantycznym zainteresowaniem graczy, oczekujących na pierwsze detale oraz informacje. Te mają być nam znane w przyszłym miesiącu, przez co Strauss Zelnik nie zdecydował się zdradzić zbyt wiele o projekcie.

Niemniej CEO zdecydował się opowiedzieć o spojrzeniu swojej wizji na temat sztucznej inteligencji oraz jej roli w projektowaniu gier wideo. Jako przykład posłużył postacie NPC, które obecnie nie należą często to najbardziej atrakcyjnych elementów.

Zgodnie ze wskazanym przez niego przykładem, między innymi Rockstar Games mógłby zaoferować znacznie bardziej rozbudowane i zabawne niezależnych bohaterów. Niemniej Zelnik już teraz zapewnia, że nie może potwierdzić czy nowe GTA również będzie korzystać z tego typu rozwiązań.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/grand-theft-auto-5-has-shipped-190-million-units-red-dead-redemption-2-at-57-million https://www.videogameschronicle.com/news/take-twos-boss-says-ai-can-be-used-to-make-npcs-really-interesting-and-fun/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners