dodano: 2022-11-23 15:30:02
aktualności news Rozgrywka z The Callisto Protocol wyciekła do sieci! Ujawniono również listę trofeów

Rozgrywka z The Callisto Protocol wyciekła do sieci! Ujawniono również listę trofeów

Rozgrywka z The Callisto Protocol wyciekła do sieci! Ujawniono również listę trofeów
13°
0

The Callisto Protocol wyciekło do sieci. Po reakcji wydawcy gry, usunięto dłuższy materiał, ale użytkownik YouTube'a nadal publikuje fragmenty rozgrywki. Ponadto, ujawniono również listę trofeów do zdobycia, a ta zapowiada się na trudną do skompletowania. 

Chociaż premierę The Callisto Protocol zaplanowano na początek grudnia, to w sieci już pojawiły się fragmenty z rozgrywki. Po opublikowaniu około 14-minutowego materiału, wydawca gry, Krafton, zgłosił naruszenie praw autorskich, co pozwoliło zablokować film. Mimo to, użytkownik YouTube'a nadal udostępnia krótsze fragmenty, które można znaleźć na tej platformie.

Zapoznaj się także z: Lost Soul Aside otrzymało nowy zwiastun! Gra może ukazać się w 2024 roku

Odpowiedzialny za przedwczesne ujawnienie rozgrywki z The Callisto Protocol jest użytkownik Visar Kukaj. Pierwszy, dłuższy film z gry opublikował on na YouTube, ale został szybko zablokowany. Jednak nadal udostępnia fragmenty nadchodzącej produkcji. Do tej pory przesłał 6 filmów z rozgrywki, z których najdłuższy trwa około 13 minut. 

To nie jedyny przeciek z The Callisto Protocol, jaki pojawił się w sieci. Ujawniono również listę trofeów, o które będą walczyć gracze. Trzeba przyznać, że zapowiada się trochę zabawy, aby je wszystkie skompletować.

Chociaż gra zaliczyła kilka przecieków, to tylko potwierdzają one, że The Callisto Protocol będzie wciągającym survival horrorem. Przypomnijmy, że twórcy niedawno udostępnili klimatyczny zwiastun z bardzo dobrą muzyką.

The Callisto Protocol zadebiutuje 2 grudnia 2022 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://exputer.com/news/games/callisto-protocols-gameplay-leaked-online/

Komentarze (0):
Reklama