dodano: 2017-12-14 20:05:02
PCPS4PS4 PROXONE

RUINER z kolejną aktualizacją oraz znakomitą wersją kolekcjonerską!

Autor: AnoX
14°
2
RUINER z kolejną aktualizacją oraz znakomitą wersją kolekcjonerską!
RUINER cały czas jest rozwijane przez rodzime studio Reikon Games, dzięki czemu gracze otrzymali nie tylko darmową aktualizację Winter Cringe, ale i...
 
niespodziankę w postaci specjalnej (jedynie 250 sztuk) edycji kolekcjonerskiej, która za sprawą firmy Special Reserve Games można kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie. Za niecałe 45 dolarów otrzymamy siedmio-calową figurkę głównego bohatera, 56-stronnicowy artbook z pięknymi grafikami i szkicami oraz pełną wersję gry (dostarczany jest kod na drugi dzień roboczy). Sprzedaż cały czas trwa, lecz przy ograniczonej ilości może się okazać, że za chwilę znikną wszystkie sztuki. 
 
Devolver ponownie nawiązał współpracę z Laced Records, dzięki czemu zdecydowano się na dwupłytowe wydanie ścieżki dźwiękowej (16 utworów), które znajdziemy w naprawdę ślicznie się prezentującym opakowaniu. Zamówienia przedpremierowe są już dostępne, a cena wynosi 33 euro. 
 
RUINER-Figure-Special-Reserve
 
RUINER-Vinyl-Set 
 
Aktualizacja Winter Cringe wprowadza do gry świąteczny klimat... no, może raczej wizję jak takowy mógłby wyglądać w brudnej, cyberpunkowej wizji świata opartego o charakterystyczny styl i anime. 
 
Twórcy zdecydowali się także na tymczasowe obniżenie ceny na Steam i GOG.com o 33%!
 
RUINER zadebiutowało na PC (GOG, Humble, Steam), PS4 oraz XONE.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar AnoX
dodano: 2017-12-15 21:27:11

Mariusz JEst to potwierdzone info czy wciąż tylko plotka?

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-14 20:10:50

Figurka niespecjalnie mi się podoba :( ale sama gra już tak. Ciekawe co tak mało tych specjalnych wydań. Fajnie, że takie klimaty powracają do łask, bezsprzecznie wychodzi coraz to więcej tytułów cyberpunkowych, miejmy nadzieję, że Cyberpunk 2077 będzie apogeum lub zwięczeniem tego trendu. Fajnie też, że aktualnie tytuł jest o 1/3 tańszy. Ciekawą sprawą jest też to, że Luc Bessone zekranizuje Ruinera.

Reklama
Reklama