dodano: 2017-11-21 14:05:01
PCPS4PS4 PROXBOX

RUINER doczekał się sporej aktualizacji i...

Autor: AnoX
RUINER doczekał się sporej aktualizacji i...
2

RUINER od czasu udanej premiery na trzech platformach cały czas ładnie się rozwija, w związku z czym twórcy zdecydowali się ulepszyć swoją produkcję.
 
Deweloperzy wprowadzili wyczekiwane tryby - New Game+ oraz Speedrun, które wraz ze strojami, broniami oraz finishery z pewnością są znakomitą okazję do powrotu do gry lub spróbowania swoich sił z nią przy okazji zakupu ze zniżką 33% (obowiązuje od 20 do 22 listopada 2017 r.). 
 
Aktualizacja Savage zaoferuje nam jeszcze lepsze i bardziej emocjonalne doświadczenia dla zarówno zaprawionych graczy jak i dla osób, które chcą po raz pierwszy przebywać w Rengkoku. Gra od teraz mogą rywalizować także w ramach sieciowych rankingów. 
 
Co jest bardzo ciekawe nowości doczekał się także... soundtrack, które za sprawą dwóch utworów - Sidewalks & Skeletons. Ciężko jest chyba znaleźć firmę, która rozwija nie tylko rozgrywkę, ale także muzykę ;)
 
RUINER zadebiutowało na PC (GOG, Humble, Steam), PS4 oraz XONE.
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-11-22 12:20:23

Już bardziej podoba mi się widok w grze Seven. Ta perspektywa mnie nie przekonuje. A muzyka za dużo nie wnosi w tym przypadku.

avatar Mariusz
dodano: 2017-11-21 22:28:49

No rozwoju muzyki jest dość niespotykany, może właśnie rodzi się nowy trend.

Reklama
Reklama