12°
0
dodano: 2021-04-18 12:05:01

Rzymianie w Bang-on Balls: Chronicles, Platige Image pozyskało spore środki finansowe - Krótkie Info

Autor: AnoX

Rzymianie w Bang-on Balls: Chronicles, Platige Image pozyskało spore środki w ramach emisji na gamingowe projekty. Więcej w Krótkie Info!

Exit Plan Games wprowadziło kolejną aktualizację w swojej grze Bang-on Balls Chronicles, w której znaleźli się Rzymianie wraz ze swoimi legendarnymi łaźniami! W rozgrywce pojawiła się nowa mechanika, seria przedmiotów wyzwań, a nawet zupełnie nowy boss!

 

Studio Platige Image oficjalnie ogłosiło, że uzyskało 6 milionów złotych w ramach prywatnej emisji, za sprawą której możliwe będzie przeznaczenie środków na gamingowe projekty. Nabyto 240 tysięcy akcji po 25 zł za sztukę, a wśród inwestorów znalazł się fundusz Rockbridge TFI.

Bardzo cieszymy się z pozyskania nowych inwestorów. Dzięki ich wsparciu będziemy mogli rozpocząć budowę portfela projektów własnych w obszarze gier komputerowych. Zależało nam także na tym, aby w gronie akcjonariuszy Platige Image SA znaleźli się inwestorzy instytucjonalni, dlatego emisja była skierowana wyłącznie do funduszy. - powiedział Karol Żbikowski, prezes zarządu Platige Image.

 

Decyzja o inwestycji w akcje Platige Image była wynikiem dostrzeżenia dużego potencjału kreatywnego Spółki, jej ogromnego doświadczenia w tworzeniu grafiki komputerowej w najlepszej jakości na potrzeby gamingu, a także umiejętności zarządzania produkcją złożonych projektów kreatywnych. Szczególnie podobają się nam referencje spółki w sektorze gamingowym. Współpraca z Activision Blizzard, CD Projekt, Techland, Ubisoft czy Bloober Team jest imponująca. – komentuje Paweł Sugalski z Rockbridge TFI.

 

King Squad 2 oficjalnie zagościło na Xboxach, Nintendo Switch i komputerach osobistych.

 

Zapoznaj się także z: Resident Evil: Wieczny Mrok, Netflix prezentuje zwiastun przedstawiający postacie. Poznaliśmy datę premiery

 

Bike Baron 2 oficjalnie zagościło na iOS, gdzie gracze mogą wskoczyć do szalonej, motocyklowej zabawy.

 

Youtubers Life 2 doczekało się potwierdzenia planów premiery w 2021 roku, gdy na rynku mają się ukazać wszystkie wydania drugiej odsłony.

 

Do Power Rangers Battle For The Grid dołączył zupełnie nowy bohater w postaci - Ryu.

 

Zapoznaj się także z: Acer Nitro 5 z RTX 3060 jest już w Polsce! Co jeszcze oferuje graczom?

 

Beyond the Wire doczekało się opublikowania nowego zwiastuna, ukazującego widzom obecny stan wieloosobowej strzelanki.

 

Acer zaprezentował notebook ENDURO Urban N3 oraz tablet ENDURO Urban T1, czyli urządzenia łączące w sobie jakość, wydajność oraz odporność na uszkodzenia czy wilgoć.

 

Wystartowały zapisy do wieloosobowej gry Alchemy Stars, która powstała we współpracy Tencent Games oraz Tourdog Studio.


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama