dodano: 2020-03-25 20:00:02
PC

Saint Kotar: the Yellow Mask, prolog mrocznej przygodówki w maju

Autor: agusia16
Saint Kotar: the Yellow Mask, prolog mrocznej przygodówki w maju
11°
0

Saint Kotar: the Yellow Mask, prolog, darmowe wersja demonstracyjna niezależnej przygodówki niezależnego studia Red Martyr Entertainmen zadebiutuje w maju.
 
O Saint Kotar pisaliśmy Wam już w 2016 roku. Od jakiegoś czasu głośno jest także o zbliżającej się, ale mimo wszystko ciągle przekładanej premierze darmowego prologu, czyli wersji demonstracyjnej, której tytuł brzmi: Saint Kotar: The Yellow Mask. Twórcy, obecnie studio o nazwie Red Martyr Entertainmen poinformowali właśnie, że premiera dema z powodu epidemii koronawirusa nie nastąpi w kwietniu. Debiut prawie dwugodzinnej wersji demonstracyjnej, przynajmniej tak zapewniają twórcy, nastąpić ma w maju. Pod koniec kwietnia poznać mamy dzień majowej premiery. 
 
Saint Kotar ze zwiastunem zapowiadającym demo i kampanię Kickstarter
 
Saint Kotar to psychologiczny thriller, zahaczający momentami o horror, historia rozgrywająca się w starożytnym mieście ukrytym w górskim regionie Chorwacji o nazwie Sveti Kotar. Miasteczko, jest świadkiem okrutnych morderstw, związanych z kultem szatana. W grze przejmujemy kontrolę nad kilkoma bohaterami, w tym nad Benede Dohnany i Nikolay Kalyakinem, którzy pewnego dnia znajdą się w centrum dramatycznych wydarzeń.
 
Saint Kotar: the Yellow Mask to jak wspomniałam darmowe wersja demonstracyjna, obejmująca początek rozgrywki, w formie prologu, w którym gracze poznają ciąg wydarzeń prowadzących do makabrycznej fali morderstw. 
 
Premiera darmowego dema - Saint Kotar: the Yellow Mask na Steam, w wersji na komputery osobiste PC w maju 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama