dodano: 2020-05-30 18:00:01
PC

Saint Kotar: The Yellow Mask z datą kampanii na Kickstarterze i wersją demonstracyjną w formie prologu

Autor: agusia16
Saint Kotar: The Yellow Mask z datą kampanii na Kickstarterze i wersją demonstracyjną w formie prologu
15°
0

Saint Kotar: The Yellow Mask, prolog przygodowej, mrocznej opowieści zmierza na Kickstartera. Znamy datę kampanii i wersji demonstracyjnej, która w czerwcu.
 
Saint Kotar: The Yellow Mask, wersja demonstracyjna w postaci prologu miała zadebiutować w maju. Gra, na którą gracze ceniący sobie ręcznie rysowana grafikę, klasyczną przygodową rozgrywkę i mroczny klimat, czekają już dość długo, ostatecznie zadebiutować ma w czerwcu. Poznaliśmy właśnie oficjalną datę premiery zarówno wersji demonstracyjnej - prologu, jak i kampanii Kickstarter, z jaką deweloperzy, Red Martyr Entertainment ruszają już 18 czerwca.  
 
Saint Kotar: the Yellow Mask, prolog mrocznej przygodówki w maju
 
Saint Kotar to gra niezależnego studia Red Martyr Entertainment, o której pierwszy raz usłyszeliśmy w 2016 roku. Przez prawie cztery lata projekt zmieniał się, zmieniła się także nazwa studia, niezależnego dewelopera, który mierzył się z przeciwnościami typowymi dla niezależnych twórców. Po latach tworzenia gry, jej rozbudowaniu, już za nieco ponad dwa tygodnie ruszy kampania finansowa owego projektu. Wraz z nią gracze będą mogli sprawdzić darmową wersję demo, w którą zagramy za pośrednictwem platformy Steam. Z okazji zbliżającej się premiery wersji demo i finansowej kampanii zadebiutował także nowy filmowy zwiastun
 
A ta przedstawi sam początek przygodowej opowieści, wprowadzenie do pełnej wersji gry, w której przez dwie godziny, bo taki czas grania przewidziany jest na demo, będziemy poznawać starożytne miasto ukryte w górskim regionie Chorwacji o nazwie Sveti Kotar. Dzieją się tam wyjątkowo tajemnicze i mroczne wydarzenia. Miasteczko jest bowiem świadkiem okrutnych morderstw, związanych z kultem szatana. Poznajemy ją oczami kilku bohaterów: Benede Dohnany i Nikolay Kalyakinem, którzy pewnego dnia znajdą się w centrum dramatycznych wydarzeń.
 
Saint Kotar: The Yellow Mask, czyli prolog przygodówki Saint Kotar zadebiutuje na Steam 18 czerwca 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama