dodano: 2019-11-18 18:00:11
ANDPCPS4PS4 PROXBOX

SAK'D pora zagrać dość nietypowym bohaterem, waleczną poduszką

Autor: agusia16
SAK'D pora zagrać dość nietypowym bohaterem, waleczną poduszką
13°
0

Platformowe RPG z elementami przygodowymi akcji, zatytułowane: SAK'D, stworzone przez zespół studia Alchemy Interactive pozwoli graczom  wcielić się w waleczną poduszkę.
 
Growi protagoniści bywają bardzo różni, co już zapewne nie dziwi nikogo. Co powiecie jednak na wcielenie się w całkiem przypadkowo pobudzoną do życia waleczną poduszkę, w którą przyjdzie graczom kierować w platformowej przygodówce akcji RPG, stworzonej przez studio Alchemy Interactive, zatytułowanej SAK'D.
 
Arise: A Simple Story, emocjonalna przygodowo - platformowa podróż
 
W SAK'D wcielamy się w tytułowego Saka, białą, puchową poduszkę, która pewnego dnia zostaje przywrócona do życia. Oprócz tego, że jej przeznaczeniem jest walka, siekanie, zabijanie i mordowanie przeróżnych potworów i demonów, Sak wyposażony został w niezwykłe, tajemne moce. Nasz protagonista może bowiem rzucać czary, świetnie włada także bronią. Jego celem jest oczyszczenie świata z hord niebezpiecznych stworów, które terroryzują okolicznych mieszkańców. Sak postara się także zapanować nad Maniakalem, przerażającym źródłem korupcji, źródłem zła niszczącego wszystko na swojej drodze.
 
Razem z naszym bohaterem, w grze SAK'D, wędrujemy od bujnych i omszonych lasów, poprzez nawiedzone zamki, smaganą wiatrem pustynię, cuchnące bagna, po magmę, lodowe i starożytne jaskinie oraz głębiny oceanu. Na grającego czeka w grze ponad 80 trudnych i kolorowych poziomów i setki zadań pobocznych.
 
Premiera gry nie została jeszcze ustalona.
 
SAK'D zadebiutuje w wersji na PC, Mac, a także na konsolach PlayStation 4, Pro, Xbox one i Androidzie.
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama