dodano: 2020-02-18 18:00:02
PC

Sayri: The Beginning, kolorowa podróż napędzana przyjaźnią i miłością

Autor: agusia16
Sayri: The Beginning, kolorowa podróż napędzana przyjaźnią i miłością
16°
0

Sayri: The Beginning, niezwykle kolorowa przygodówka z elementami zręcznościowymi autorstwa niezależnego studia Vidloonnya Reborn to historia przyjaźni. 
 
Przygododę dla każdego gracza, bez ograniczeń wiekowych, w urokliwej, baśniowej scenerii świata Ayris, z elementami platformowymi i zręcznościowymi, pragnie graczom zaprezentować niezależny growy deweloper, studio Vidloonnya Reborn w przygodowej grze zatytułowanej: Sayri: The Beginning. Gra choć skupiona jest na opowieści, ma do zaoferowania mnóstwo łamigłówek zgrabnie wplecionych nie tylko w opowieść, ale i w środowisko. 
 
Life is Strange - szczegółowy poradnik, solucja
 
Ta barwna przygodówka akcji, snuje opowieść o przyjaźni, miłości oraz stracie, pełną sekretów oraz ciepła. W grze wcielamy się w tytułową Sayri, którą życie zmusza do eksploracji nowej, nieznanej jej planety o nazwie Ayris, na której musi stworzyć nowe dla siebie lokum. Na owej baśniowej, pełnej uroku planecie, Sayri poznaje przyjaciół, którzy dzięki swym umiejętnościom pomogą jej w wyzwaniach, które przed protagonistką stawia ta kraina. Ich sporą część Sayri nie jest w stanie wykonać sama. 
 
Sayri: The Beginning stawia więc na działanie w zespole, zarysowując bardzo mocno poczucie więzi przyjacielskiej, pokazując, że otwarte serce dla innych, niesienie dobroci wraca do nas ze zdwojoną siłą. Pomoc niesie pomoc, a wzajemna współpraca pozwala odkrywać kolejne sekrety planety Ayris, odsłaniając  kawałki fabularnej układanki, pozwalając przeżyć niezapomnianą przygodę życia. 
 
Sayri: The Beginning swoją premierę na komputerach osobistych PC na Steam będzie mieć jeszcze w tym roku. Na razie nie znamy dokładnej daty
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (0):
Reklama
Reklama