dodano: 2021-07-20 10:40:01

Scavengers z sezonem 0, The Protagonist: EX-1 zaliczyło premierę, Cris Tales z piękną akcją... - Krótkie Info

Autor: AnoX
Scavengers z sezonem 0, The Protagonist: EX-1 zaliczyło premierę, Cris Tales z piękną akcją... - Krótkie Info
12°
0

Scavengers z sezonem 0, The Protagonist: EX-1 zaliczyło premierę, Cris Tales z piękną akcją.... Więcej w Krótkie Info!. Więcej w Krótkie Info!

Midwinter Entertainment oficjalnie ogłosiło, że gracze mogą się zapoznać z sezonem 0 w ich grze Scavengers, oferującej szereg atrakcji w sezonowym pakiecie!

 

The Protagonist: EX-1 oficjalnie zagościło w pełnej wersji, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z pełnym wydaniem gry 3Mind Games, połączenia strategii XCOM-owej z MMA.

 

Intellivision Amico doczekało się testy ze strony zaproszonych rodzin, natomiast sama firma został doceniona w konkursie na najlepsze miejsce do pracy.

 

Przeczytaj także: Z jakimi grami najczęściej spędzają czas młodzi? Ile czasu spędzają z nimi?

 

Kolejny rozdział dodatku Price of Power oficjalnie zagościło w Gwincie, gdzie gracze mogą zapoznać się z nową dawką zawartości.

 

Modus Games ogłosiło, że część zysku z Cris Tales (5 tysięcy dolarów) zostanie przeznaczone na organizację ratującą dzieci w Kolumbii.

 

Miko Adventures Puffball zagości na Steam, gdzie gracze mogą się zapoznać z ładnym i cenionym przez graczy puzzle platformerem 2D.

 

Zapoznaj się również z: Project 007 zachowa perspektywę Hitmana? Mamy pierwszą sugestię...

 

Survival Quiz City oficjalnie pojawi się na Dreamhack Beyond, gdzie gracze będą mogli skosztować gry studia Phoenixx oraz BANDAI NAMCO Studios.

 

Inno3D GeForce RTX 3070 Ti iChill X4 to nowa propozycja z rodziny RTX 3070 Ti, nastawiona na zagwarantowanie graczom wysokiej wydajności, skierowanej do obsługi najbardziej wymagających 

image011 

Kingston wypuścił pierwsze modele z nowopowstałej serii Kingston Fury - Kingston FURY™ Beast DDR3, Kingston FURY™ Beast DDR4, Kingston FURY™ Beast DDR4 RGB

 


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama