dodano: 2019-11-12 08:15:09

SCOOB! Scooby-Doo powraca w filmie animowanym. Jest zwiastun!

Autor: agusia16
SCOOB! Scooby-Doo powraca w filmie animowanym. Jest zwiastun!
16°
0

Najbardziej rozpoznawalny pies Scooby-Doo i jego przyjaciel Kudłaty, powracają w kolejnej animacji od Warner Bross. Pictures. Film został zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. 
 
Nowa odsłona przygód Scoob-Doo i Shaggy'ego zwanego Kudłatym w animacji zatytułowanej SCOOB! opowie nigdy do tej pory nie przybliżoną widzom historię początków ich przyjaźni oraz przystąpienia do niezwykłej organizacji walczącej o oczyszczenie miasta z wszelakich potworów.
 
Lady and Tramp, remake animacji Disneya na oficjalnym zwiastunie
 
 
Poznamy zatem chwilę, w której nasi bohaterowie pierwszy raz zobaczą się na oczy, szybko zostając przyjaciółmi, oraz moment, w którym dołączą do grupki detektywów: Freda, Velmy i Daphne. Po latach, ich kolejnym zadaniem (jednym z wielu) będzie zmierzenie się z duchem wielkiego psa, zwanego Cerberem, który może doprowadzić do upadku świata. Dochodzenie ujawni jeszcze jeden sekret, który ukaże Scooby'ego w innym świetle. Okaże się bowiem, że ten posiada tajemnicze pochodzenie i wielkie dziedzictwo. 
 
W oryginalnej wersji zagrali: Kiersey Clemons jako Dee Dee; Zac Efron w roli Freda; Will Forte jako najlepszy przyjaciela Scooby-Doo, Shaggy, Jason Isaacs jako niesławny Dicka Dastardly'a; Ken Jeonga jako Dynomutta; Tracy Morgan jako kapitan Caveman; Gina Rodriguez jako Velma; Amanda Seyfried jako Daphne; Mark Wahlberg jako Błękitny Sokół; i Frank Welker jako Scooby-Doo.
 
Reżyserem filmu animowanego SCOOB! jest Tony Cervone, nominowany do nagrody Annie za film fabularny Kosmiczny Mecz oraz dwukrotnie nominowany do Emmy za pracę przy filmie Duck Dodgers
 
Premiera animacji przewidziana jest na 15 maja 2020 roku.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama