dodano: 2021-09-13 16:00:01

Scrapnaut - Steampunkowy survival już wkrótce dostępny na Steam

Gra:
Scrapnaut - Steampunkowy survival już wkrótce dostępny na Steam
13°
0

Scrapnaut wychodzi z wczesnego dostępu na Steam. Steampunkowy survival oparty na budowaniu baz zdobył już sympatię graczy, a teraz prezentuje swoją pełną wersję. 

Zdobywając ogólnie bardzo pozytywną ocenę, Scrapnaut wychodzi z early accessu i oferuje swoją pełną wersję dla użytkowników Steam.

Tytuł indie od RockGame S.A. dał możliwość wypróbowania gry we wczesnym dostępie od 3 marca 2021 roku. Oparta na mechanice budowy bazy gra wrzuca nas do otwartego świata o różnorodnych biomach, a gracz jako rozbitek musi przetrwać zbierając zasoby, budując bazę, farmy, produkując prąd, ale też dbając o to, by nie zabrakło tlenu. 

Przyjemnym jest, że Scrapnaut daje możliwość gry w trybie dla jednego gracza, ale można się również pobawić w trybie współpracy. 

Zobacz także: Zapowiedziano Pax Narcotica Trafficker, najnowszą strategię w portfolio Games Operators

Dodatkowo gra ma przyjemną grafikę o Steampunkowym wystroju i z widokiem z góry. Tytuł zdecydowanie powinien więc spodobać się tym, którzy lubią takie klimaty oraz prostą mechanikę rozbudowy bazy. Minusem może być walka, która nie została do końca dopracowana, mimo to jednak niewymagający i w większości instytucyjny gameplay można zaliczyć do plusów.

Scrapnaut w pełnym dostępie na Steam od 15 września za 50,99zł.


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama