dodano: 2022-01-13 08:00:01

Serial Dunk & Egg, drugi spin-off serialu Gra o Tron zyskał scenarzystę. Data premiery serialu nieznana

aktualności newsy filmowe Serial Dunk & Egg, drugi spin-off serialu Gra o Tron zyskał
Serial Dunk & Egg, drugi spin-off serialu Gra o Tron zyskał scenarzystę. Data premiery serialu nieznana
24°
0

Serial Dunk & Egg, drugi spin-off serialu Gry o Tron, realizowany przez HBO Max zyskał scenarzystę. Data premiery serialu jeszcze nie jest nam znana.

Jak wiemy uniwersum Gry o tron ma sukcesywnie rozrastać się o nowe produkcje, o nowe serialowe spin-offy. Jednym z nich jest serial Dunk & Egg, będący prequelem Gry o Tron. Produkcja podobno zyskała oficjalnego scenarzystę. Co wiemy na jej temat?

Zapoznaj się również z: Foolish Mortals, skarb Bellemore Manor musi być odnaleziony. Kolejna przygodowa klasyka na horyzoncie!

O czym jest Dunk & Egg?

Serial Gra o Tron to flagowa produkcja HBO, która mimo problemów ostatniego sezonu, nadal jest serialem niezwykle popularnym. Stąd zapowiedzi platformy HBO Max, którą na razie dalej nie jest dostępna w naszym kraju, chęci tworzenia kolejnych spin-offów.

Jeszcze w tym roku za sprawą HBO Max zadebiutuje Ród Smoka, oparty jest na powieści z cyklu Ogień i krew autorstwa George R.R.Martina. A już w zapowiedziach, z pewnymi konkretami pojawia się kolejna serialowa opowieść, będąca prequelem wspomnianej Gry o Tron

Serial Dunk & Egg to historia bazująca zaś na antologii opowiadań autorstwa Georga R.R. Martina wydanych w Polsce pod tytułem "Opowieści z Siedmiu Królestw" lub Rycerz Siedmiu Królestw skupiająca się na dwóch postaciach. Pierwszą z nich jest Ser Duncan Wysoki, przyszły król Aegon V Targaryen. Zaś drugim jego giermek, zwany Jojo, późniejszy Aegon Piąty. Fabuła serialowego spin-offu rozgrywa się dziewięćdziesiąt lat przed wydarzeniami, jakie rozgrywały się w Grze o Tron

Obsada Dunk & Egg

O obsadzie nowej produkcji HBO Max na razie niestety nic nie wiemy. Produkcja, choć już nad nią zostały rozpoczęte, wciąż jest w fazie bardzo wczesnego rozwoju. Nie wiemy jaka to jest faza, ale za to wiemy już kto będzie lub już pracuje nad scenariuszem tegoż projektu.

Przeczytaj również: Kinowe nowości w HBO GO już w styczniu? Czy zatem HBO Max w Polsce zadebiutuje dużo wcześniej?

Scenarzystą serialu Dunk & Egg został Steve Conrad, który ma na swoim koncie film Cudowny chłopak czy Niedokończony interes lub serial Ultra City Smiths

Kiedy zadebiutuje Dunk & Egg?

Premiera serialu niestety nie jest jeszcze znana. Pierwszy spin-off, czyli Ród Smoka ma zadebiutować na HBO Max jeszcze w tym roku. Na kolejny, czyli Dunk & Egg będziemy musieli poczekać, zapewne do roku 2023, a może nawet dłużej. 

Zwiastun Dunk & Egg

Nie udostępniony jest także przez platformę HBO Max żaden filmowy zwiastun lub jakakolwiek zapowiedź wideo. Na takie prezentacje musimy jeszcze poczekać, gdyż serial, którego produkcja już została rozpoczęta, jest wciąż w początkowej fazie rozwoju. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Tagi: serial, serial, HBO Max,
Komentarze (0):
Reklama