dodano: 2021-03-10 08:00:02

Serial Niewinny, kolejna ekranizacja książki Harlana Cobena, zaprezentowany na zwiastunie od platformy Netflix

Serial Niewinny, kolejna ekranizacja książki Harlana Cobena, zaprezentowany na zwiastunie od platformy Netflix
56°
0

Serial Niewinny w reżyserii Oriola Paulo, kolejna ekranizacja książki Harlana Cobena zaprezentowany na zwiastunie od platformy Netflix. Premiera w kwietniu.

Kolejny serial zmierza na Netflixa, kolejny będący efektem współpracy owej platformy i amerykańskiego pisarza kryminałów oraz thrillerów, Harlama Cobena. Serial nosi tytuł Niewinny i jest adaptacją powieści The Innocent. 

Czytaj również: Netflix zaprezentował właśnie oficjalny zwiastun polskiego serialu W głębi lasu. Premiera w czerwcu

Zgodnie z zapowiedziami, jakie ogłosił Netflix ich współpraca z pisarzem Harlamem Cobenem trwa w najlepsze. Efektem owej umowy były jak na razie dwie produkcje, polski serial W głębi lasu oraz The Stranger. Tym razem na ekrany przeniesiona zostanie książka Cobena o tytule The Innocent czyli Niewinny.

Twórcą serialowej produkcji jest Oriola Paulo, mający na swoim koncie takie produkcje jak: Trup, Contratiempo. Niewidzialny gość, Oczy Julii czy Secuestro

Opowieść skupia się na mężczyźnie o imieniu Mateo, który dziesięć lat temu w trakcie bójki, i swojej w niej interwencji, przypadkowo zabił człowieka. Odsiedział swoje i po wyjściu z więzienia, niepewny swojej przyszłości, zamierza ponownie ułożyć sobie życie. Wraz z żoną Olivią postanawiają kupić dom, gdzie mają razem zacząć od nowa i wychowywać swoje dziecko. Niestety pewnego wieczora odbiera telefon, który zmienia ich plany, ponownie rujnując im życie. 

W obsadzie serialu: Mario Casas (Trzy metry nad niebem, Palmy w śniegu, Tylko Ciebie chcę), jako Meteo; Aura Garrido (Cold Skin, Podwójne morderstwo: Cisza białego miasta, Trup) jako Olivia, a także: Alexandra Jiménez, Josean Bengoetxea, Jordi Coll i José Coronado.

Premiera serialu na platformie Netflix 30 czerwca 2021 roku. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama