dodano: 2020-02-12 18:00:01
PC

Pełen łamigłówek Shapic the moon quest z kartą na Steam i zwiastunem

Autor: agusia16
Pełen łamigłówek Shapic the moon quest z kartą na Steam i zwiastunem
0

Shapic: the moon quest, przygodowa gra logiczna w stylu "wskaż i kliknij", stworzona przez niezależnych twórców ma kartą na Steam i nowy zwiastun. 
 
Shapik: the moon quest to komercyjna wersja przygodówki logicznej, stworzonej przez trójkę niezależnych twórców: Paula Podberezko, Daniila Naletova i Alexandera Ahura. Gra, która skupia się na łamigłówkach i eksploracji bez dialogów, ubarwiona jest klimatyczną ścieżką dźwiękową i prześliczną, rysunkową grafiką. Tytuł zyskał właśnie nowy filmowy zwiastun. 
 
 Przygodówka The Academy, tajemnica miasta Abor chce być rozwiązana
 
Historia, którą możecie poznać w wersji demonstracyjnej dostępnej na komputery z systemem Windows PC, skupia się wokół humanoidalnego stworzenia o imieniu Shapic. Po latach ukrywania się pod ziemią, w końcu może wyjść na powierzchnię. Tajemniczy świat, który go otacza, przed laty został wyniszczony przez wojnę nuklearną. Teraz Shapic ma okazję go zwiedzić, poznać, spotkać na swej drodze inne istoty, ale przede wszystkim zmierzyć się z licznymi łamigłówkami, które pozwolą mu odkryć co tak naprawdę spowodowało ten nuklearny koszmar. 
 
Przygodówka stworzona jest całkowicie ręcznie, włącznie z prześlicznymi animacjami. Twórcy, również samodzielnie stworzyli ścieżkę dźwiękową, która ubarwia liczne zadania, łamigłówki, puzzle i mini-gry, które tu znajdziecie. 
 
Shapic: the moon quest nie ma jeszcze swojej daty premiery. Gra zadebiutuje na Steam w wersji na komputery osobiste PC oraz Mac. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama