dodano: 2021-12-18 18:00:01

Sherlock Holmes Chapter One - Beyond A Joke - pierwsze DLC do gry już dostępne do pobrania

Sherlock Holmes Chapter One - Beyond A Joke - pierwsze DLC do gry już dostępne do pobrania
32°
0

Studio Frogwares ogłosiło pierwsze DLC do swojej najnowszej produkcji przygodowej o tytule Sherlock Holmes Chapter One. Dodatek nosi tytuł Beyond A Joke.

Ukraińskie studio Frogwares nie ustaje w pracy. Właśnie ogłosili pierwszy dodatek do swojej najnowszej przygodowej produkcji, gry o tytule Sherlock Holmes Chapter One. Dodatek DLC nosi tytuł Beyond A Joke i już można go pobierać. 

Przeczytaj też: Tak prezentują się nowe, niebezpieczne maszyny w Horizon Forbidden West!

Dodatek do gry, której tytuł brzmi Sherlock Holmes Chapter One, w której wcielamy się w Sherlocka Holmesa na początku jego wielkiej detektywistycznej kariery, to możliwość zagrania w godzinną misję. Jest to pierwszy z trzech dużych dodatków fabularnych do gry Sherlock Holmes: Chapter One, jakie zapowiada studio. 

W tej ponad godzinnej misji fabularnej Sherlock musi stawić czoła mistrzowi złodziei, który bierze na cel ultrabogatych z Cordony i robi to w sposób bardzo bezczelny. Żeby aktywować to zadanie, należy dokonać podsłuchu w Grand Saray. Druga misja główna (A Gilded Cage) musi zostać wcześniej ukończona.

Kolejne dwie planowane misje fabularne zostaną wydane na początku 2022 roku i będą koncentrować się wokół brata Sherlocka, Mycrofta, oraz tajemniczej postaci z cienia, znanej na razie jako M.

Przeczytaj również: Sherlock Holmes: Chapter One z nowym zwiastunem filmowym. Twórcy opowiadają o walce, nowych miejscach i dziwnych zbrodniach

Zawartość Beyond a Joke jest dostępna od piątku, 17 grudnia 2021 o godzinie 18-tej czasu lokalnego dla wszystkich posiadaczy Sherlock Holmes: Chapter One Season Pass i Deluxe Editions. Można ją kupić także osobno w cenie 4,99 USD / EUR. Dodatek DLC zawiera również dwa dodatkowe kostiumy dla Sherlocka.

Gra dostępna w wersji na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama