dodano: 2020-07-31 20:00:02

Sierpniowa ramówka kanału CBS Reality, to cykl Detektyw Malton kontra zbrodnia, Przepis na zemstę oraz Brandon - Otyły szesnastolatek

Autor: agusia16
Sierpniowa ramówka kanału CBS Reality, to cykl Detektyw Malton kontra zbrodnia, Przepis na zemstę oraz Brandon - Otyły szesnastolatek
0

Sierpniowa ramówka kanału CBS Reality, to dokumenty - cykl Detektyw Malton kontra zbrodnia, Przepis na zemstę oraz Brandon - Otyły szesnastolatek.
 
Kolejnym kanałem telewizyjnym, który prezentuje sierpniową ramówkę jest CGS Reality, w którym to w sierpniu, tradycyjnie zadebiutują programy dokumentalne. Kanał poleca także drugi sezon programu kryminalnego Detektyw Malton kontra zbrodnia. Co dokładnie będziemy mogli obejrzeć w nadchodzącym miesiącu na tym kanale? 
 
Co nowego na Netflix# 5 - Park Jurajski: Obóz Kredowy, Czarodzieje: Opowieści z Arkadii, Najbardziej poszukiwani przestępcy
 
Zaczynamy od dokumentu, który na CBS Reality pojawi się już jutro, 1 sierpnia. Jest to opowieść o nastolatku, szesnastoletnim Brandonie, cierpiącym na chorobliwą otyłość. Premiera Brandon - Otyły szesnastolatek na kanale o godzinie 22:00
 
Dokument przedstawia historię Brandona, który w wieku 16 lat ważył 411 funtów, czyli ponad 180 kilogramów. Ze względu na swoją chorobliwą otyłość, cierpiał na  ostry bezdech senny, wysokie ciśnienie krwi, pojawiło się ryzyko zachorowania na cukrzycę. Niestety diety nie przynosiły skutku, więc Brandon postanowił poddać się operacji zmniejszenia żołądka. 
 
Godzinny film przedstawia jego zmagania z fizycznym, psychicznym i społecznym dostosowaniem się do nowej figury. Jednocześnie zwraca uwagę na problem otyłości wśród nastolatków i zdrowotnych problemów z tym związanych. 
 
Brandon_  
 
Od 2 sierpnia do 6 wrześnie w niedziele o godzinie 21:00 kanał CBS Reality wyemituje drugi sezon dokumentu kryminalnego Malton kontra zbrodnia prowadzonego przez Jackie Malton, byłą detektyw Scotland Yardu i jedną z pierwszych kobiet należących do „Flying Squad” – grupy specjalnej zajmującej się walką z rozbojami. Pani detektyw była także inspiracją dla postaci DCI Jane Tennison w dramacie Główny podejrzany napisanym przez Lyndę La Plante.
 
Program, przybliży analizę Jackie słynnych brytyjskich śledztw. Wykorzystane zostaną akta zdobyte dzięki swoim kontaktom oraz wiedzę ekspertów, policjantów i detektywów pracujących przy tych sprawach. Odcinek pierwszy drugiego sezonu to sprawa porwania dla okupu i morderstwa w brytyjskiej historii kryminalnej.
 
Sierpie_w_CBS_Europa  
 
Na kanale pojawią się także w sierpniu i niedzielę o godzinie 22:00 dwa odcinku dokumentu Przepis na zemstę, czyli historia kobiet, które w pomysłowy i dramatyczny sposób mszczą się na swoich partnerach, którzy je zdradzają. Film pokazuje jak cienka granica dzieli miłość od nienawiści. 
 
W jednej z historii śledzić będziemy seryjnego oszusta o imieniu Doness, oszusta matrymonialnego, który zostaje wyśledzony przez przez żonę. Ta dzwoni do reszty oszukanych kobiet i razem obmyślają sprytny plan. Zwabiają go pokoju hotelowego, gdzie jedna z nich traci nad sobą kontrolę, dochodzi do tragedii.  
 
Przepis_na_zemst_  
 
Strona CBS Reality
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama