dodano: 2020-05-21 08:35:01

Siły Kosmiczne, nowa serialowa komedia od Netflixa na pełnym polskim zwiastunie filmowym

Siły Kosmiczne, nowa serialowa komedia od Netflixa na pełnym polskim zwiastunie filmowym
22°
0

Siły Kosmiczne, kolejna serialowa, tym razem komediowa produkcja w gwiazdorskiej obsadzie wkrótce na Netflix. Jego polski oddział przygotował pełny zwiastun.
 
Maj obfituje w nowości na Netflixie. Jedną z nich jest serial, komedia, w której kosmos ma wielkie i zabawne znaczenie. Jakiś czas temu prezentowali Wam pierwszy filmowy zwiastun produkcji zatytułowanej Siły Kosmiczne, bo o niej mowa, pora na pełną filmową prezentację, przygotowaną przez polski oddział Netflix. 
 
Siły Kosmiczne, komediowy serial od Netflix na oficjalnym zwiastunie
 
Siły Kosmiczne to serialowa produkcja, który o poważnych sprawach, takich jak loty w kosmos, mówi w zabawny i mniej poważny sposób. Twórcy Biura z Greg'em Danielsem na czele, który jest także showrunnerem serialu, we współpracy ze Stevem Carellem, pokazują w zabawny sposób nieco inne spojrzenie na generalską samorealizację. Producentem wykonawczym serialu jest Howard Klein (Biuro). W osadzie mnóstwo znanych aktorów. Oprócz  Steve'a Carella, także: John Malkovich, Lisa Kudrow, Noah Emmerich, Tawny Newsome, Diana Silvers, Alex Sparrow, Don Lake, Ben Schwartz i Jimmy O. Yang.
 
Bohaterem serialowej opowieści jest ceniony generał Sił Powietrznych USA, Mark R. Naird, którego marzeniem jest kierowania elitarną jednostką powietrzną. Pewnego dnia otrzymuje bardzo dziwne zadanie. Ma stworzyć i poprowadzić nowo utworzoną jednostkę, szóstą formację sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych, zwaną Siłami Kosmicznymi. Jego zadaniem będzie przygotowanie ponownie podróży na Księżyc, na którym po raz kolejny ma stanąć noga Amerykanina. Przeprowadza się zatem wraz z rodziną do bazy w Kolorado, gdzie wraz naukowcami i specami w kosmicznym fachu, wypełnić ma zadanie zlecone mu przez Biały Dom, dominację w kosmosie, co jak się domyślacie zapewne łatwe nie będzie. 
 
Premiera pierwszego sezonu serialu na Netflix 29 maja. 
 
Serial na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama