dodano: 2020-06-29 16:10:01

Simteract otrzymało spore dofinansowanie z programu Go to Brand, spółka potwierdziła planowany okres debiutu na giełdzie

Autor: AnoX
12°
0
Simteract otrzymało spore dofinansowanie z programu Go to Brand, spółka potwierdziła planowany okres debiutu na giełdzie
Simteract doczekało się przyznania sporego grantu z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości za zwycięstwo w konkursie Go to Brand.
 
Niezależne polskie studio gier zajmujące się symulatorami z segmentu premium ogłosił, że uzyskał grant wynoszący 357 tysięcy złotych z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości za zwycięstwo w konkursie „Promocja produktów spółki SIMTERACT wspieranych systemem TrafficAI na zagranicznych rynkach branżowych”.
 
 
Celem wspomnianego konkursu było sfinansowanie promocji marek na zagranicznych rynkach, kierując tego typu pomoc ku mikro, małym oraz średnim przedsiębiorstwom o dużym potencjalnie konkurencyjności.
 
Środki przeznaczone zostaną na obecność na targach, wystawach, konferencjach zagranicznych oraz dodatkowych działań promocyjnych.
 
Przy okazji spółka potwierdziła, że planuje przekształcenie w spółkę akcyjną przeprowadzenie prelPO oraz debiut na NewConnect już na przełomie 2020 i 2021 roku.
 
– Dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu będziemy promować nasze gry i rozwiązania symulacyjne, które w nich wykorzystujemy. Dla spółki jest to niepowtarzalna okazja na zaprezentowanie swoich produktów i możliwości w gatunku indie premium simulation potencjalnym odbiorcom na całym świecie. – mówi Marcin Jaśkiewicz, prezes Simteract. – Dodatkowo pozwoli to zbudować popyt na produkty spółki, a przy okazji targów spotkać się z międzynarodowymi potencjalnymi partnerami biznesowymi. Dotychczas takie wyjazdy okazywały się dla nas bardzo korzystne, zarówno z biznesowego jak i wizerunkowego punktu widzenia. Wyjazdy oczywiście zostaną uzależnione od sytuacji na świecie związanej z pandemią COVID19. -
 
Simteract ma zadebiutować na rynku NewConnect na przełomie 2020 i 2021 roku.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama