dodano: 2022-11-23 23:40:01
aktualności newsy hardware Skullcandy SLYR, SLYR Pro i PLYR to 3 nowe modele słuchawek

Skullcandy SLYR, SLYR Pro i PLYR to 3 nowe modele słuchawek dla graczy z efektownym designem i technologiami zapewniających wysoką jakość

Skullcandy SLYR, SLYR Pro i PLYR to 3 nowe modele słuchawek dla graczy z efektownym designem i technologiami zapewniających wysoką jakość
11°
0

Firma Skullcandy zaprezentowała trzy nowe party swoich słuchawek: Skullcandy SLYR, SLYR Pro i PLYR, najnowsze modele dla graczy z nastawieniem na indywidualne potrzeby, efektowny design oraz wsparcie dla kilku technologii i funkcji wspierających tego typu zabawę.

Skullcandy SLYR, SLYR Pro i PLYR - opis słuchawek dla graczy

Zanny producent sprzętu audio, firma Skullcandy zdecydowała się zaprezentować swoje nowe modele dla graczy, stawiające na szereg przydatnych funkcji. W przypadku słuchawek SLYR mamy do czynienia z urządzeniem wspierającym technologię Personal Sound zoptymalizowaną pod gry, znaną jako Enhanced Sound Perception. W ten sposób możemy liczyć na szereg opcji, które dopasują się do indywidualnych preferencji.

Przeczytaj też: Na Black Friday 2022 iiyama przygotowała specjalne rabaty na trzy swoje niezłe monitory dla graczy

Ponadto liczyć można także na wsparcie sztucznej inteligencji, obejmującej hałas z otoczenia w postaci rozwiązania Clear Voice Smart Mic. Inżynierzy zawarli także sporą pojemnościowo baterię, oferującą do 24 godzin działania na pojedynczym ładowaniu.  W przypadku słuchawek SLYR Pro do dyspozycji otrzymujemy także dedykowane oprogramowanie Skullcandy Tile, dostarczające szeroki zasób możliwości personalizacji działania sprzętu.

Model PLYR to zestaw z najważniejszymi funkcjami SLYR-ów, dysponując jednocześnie wsparciem Bluetootha 5.2, poprawionym zarządzaniem pojemnością akumulatora oraz możliwością obsługi aż dwóch urządzeń. Za sprawą projektu obudowy, całość staje się wygodniejsza, a regulowany pałąk nie naciska naszego czubka głowy.

Cena i data premiery Skullcandy SLYR, SLYR Pro i PLYR

Słuchawki Skullcandy SLYR to wydatek 349 złotych, model SLYR Pro został wyceniony na 499 złotych, natomiast topowy zestaw PLYR dostępny w barwach Black DigiHype i limitowanej edycji Street Fighter II kosztują odpowiednio 699 złotych i 799 złotych. Do końca Cyber Poniedziałku modele te są dostępne z 10% zniżką.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):