dodano: 2019-08-17 14:00:06

SKYHILL: Black Mist z ładnym zwiastunem live action!

Autor: AnoX
SKYHILL: Black Mist z ładnym zwiastunem live action!
10°
0

SKYHILL: Black Mist doczekało się kilka dni temu bardzo ładnego zwiastuna live action, który nieźle buduje atmosferę przed premierą gry.
 
Klabater i Mandragora Games opublikowały zupełnie nowy materiał wideo ze swojego survival horroru, który pozwoli nam się zapoznać z klimatyczną opowieścią. 
 
Budzisz się jako pracownik potężnego Skyhill Inc w swoim apartamencie i jak się okazuje twoja córka zginęła. Postanawiasz ją odnaleźć, lecz jak się okazuje może to być trudne zadanie ze względu na pojawiające się potwory oraz przeciwnicy w rozbudowanym kompleksie kondominium biznesowego.
 
Wcześniejszy materiał z rozgrywki wydawał się być intrygujący, ponieważ zabawa wydaje się być ciekawa oraz rozbudowująca, przez co będziemy się musieli nagłówkować nad rozwiązaniami danych sytuacji.
 
Dwie godne polecania gry za darmo na Epic Games Store. Kolejna czeka!
 
- Skyhill: Black Mist nie jest typową grą survivalową - tutaj historia naprawdę ma znaczenie. Stąd pomysł stworzenia fabularnego trailera typu live action, który ma na celu nieco przybliżyć początek historii z gry. Słyszymy głosy przerażonych gości, kilka minut po tym jak ktoś przejął budynek. Taka historia mogła wydarzyć się naprawdę. Kiedy w budynku korporacji Skyhill rozpętuje się piekło, główny bohater zaczyna desperacką walkę o przetrwanie. - Powiedział Eugene Kisterev, szef studia Mandragora.
 
- Zależy nam na tym, żeby wokół nowego Skyhilla zbudować historię i wyjść trochę poza ramy samej gry. Dlatego planujemy wiele unikatowych działań promocyjnych wokół tego tytułu. Jest to survival w najlepszym wydaniu, ale z bardzo fajną i zaskakującą fabułą, która nie pozostawi nikogo obojętnym. Czego chcieć więcej? – Dodał Łukasz Mach, szef marketingu w Klabaterze.
 
SKYHILL: Black Mist ukaże się jesienią 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama