dodano: 2021-03-19 13:25:01

Smutny rabat na rocznego PS Plusa, Disco Elysium The Final Cut z datą premiery, zapowiedź NEO2045 - Krótkie Info!

Autor: AnoX
Smutny rabat na rocznego PS Plusa, Disco Elysium The Final Cut z datą premiery, zapowiedź NEO2045  - Krótkie Info!
20°
0

Smutny roczny rabat na PS Plusa, Disco Elysium The Final Cut z datą premiery, zapowiedź NEO2045, 37 gier w Game Passie. Więcej w Krótkie Info!

Sony przygotowało specjalną, rocznicową promocję na abonament PS Plus w wariancie 12-sto miesięcznym, który zgarniemy... z ledwie 25% rabatem. Nie jest to niestety póki co rewelacyjna oferta jak na wielką promocję.

 

ZA/UM poinformowało, że Disco Elysium w wersji The Final Cut ukaże się na rynku już 30 marca 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Google Stadia.

 

W ostatnim czasie go abonamentu Xbox Game Pass trafiła rekordowa liczba 37 nowych gier, wśród których znajdziemy takie hity jak Outriders, Octopath Traveler czy też Yakuza 6: The Song of Life.

 

Przeczytaj również: Oto data gamescom Opening Night Live 2021 - Organizatorzy chcą postawić na hybrydowy model imprezy!

 

Aluna: Sentinel of the Shards doczekało się opublikowania nowego materiału wideo z prac głosowych Pauli Garces, wcielającej się w tytułową bohaterkę.

 

El Shaddai: Ascension of the Metatron doczeka się wersji na komputery osobiste, która zadebiutuje na rynku w połowie kwietnia 2021 roku.

 

MMD poinformowały, że Philips otrzyma nową serię urządzeń, na którą złożą się następujące modele - 152B1TFL, 172B1TFL, 22B1TFL, 242B1TFL, 222B1TC i 242B1TC. Wszystkie korzystać będą z 10-punktowego ekranu dotykowego z powłoką Anti-Glare Coating.

 

Zapoznaj się także z: KNF zatwierdził prospekt studia Creepy Jar, producent zbliża się do przejścia na GPW

 

Studio FINJI poinformowało o tym, że ich nadchodząca gra Chicory: A Colorful Tale zagości jeszcze tej wiosny na PlayStation 5, PlayStation 4 i na komputerach osobistych i Macach.

 

Snake Man's Adventure to nowa nietypowa gra platforma 2D z elementami metroidvanii utrzymana nieco w retro stylu. Tytuł jeszcze w tym roku trafi na Nintendo Switch, a wiosną na komputery osobiste (Steam).

 

NEO2045 to nowa, darmowa gra w modelu free to play z gatunku MMO skierowana do dzieciaków oraz nastolatków uwielbiających klimaty science-ficiton.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama