dodano: 2019-09-27 12:00:09
PCPS4PS4 PROXBOX

Sniper Ghost Warrior Contracts na świeżym gameplayu

Autor: nocarz
Sniper Ghost Warrior Contracts na świeżym gameplayu
12°
0

Wielu z was z pewnością marzy się aby powrócić znowu do Sniper Ghost Warrior i poczuć odrobinę tej adrenaliny, która towarzyszyła każdemu strzałowi z karabinu snajperskiego.
 
Jestem jednym z was i choć po ostatniej odsłonie możliwe, że sporo z graczy postawiło krzyżyk na tej polskiej produkcji to najnowsza części serii Sniper Ghost Warrior Contracts może wzniecić miłość na nowo. CI Games udostępniło właśnie w sieci najnowszy materiał z rozgrywki, który trwa blisko 11 minut i opatrzony został komentarzem Asima Tanvira, starszego menadżera społecznościowego w CI Games.
 
The Sabotage dodatek do Sniper Ghost Warrior 3
 
Gameplay ukazuje jedną z misji w lokacji zwanej Portem Kolchak ,gdzie naszym celem jest Igor Sekhov. Jak sami zobaczycie aby zbliżyć się do naszego celu trzeba się sporo napracować i nałazić. Najlepszą drogą do sukcesu jest zachowanie ciszy i spokoju, a najgorszą to wejście na głośno. Przy pierwszym czeka nas skradanie, oczekiwanie na dobry strzał oraz umiejętne wykorzystanie otoczenia i dostępnych gadżetów takich jak na przykład wabiki.
 
Drugie rozwiązanie - siłowe niestety nie wyjdzie nikomu na dobre. My będziemy martwi, a cel ucieknie. Pokazany materiał to dopiero wierzchołek góry lodowej, który wygląda naprawdę przepięknie. Na całość trzeba będzie poczekać jeszcze chwilę.
 
Sniper Ghost Warrior Contracts zawładnie waszymi sercami 22 listopada tego roku debiutując na komputerach osobistych PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama