dodano: 2019-08-15 08:05:05
PCPS4PS4 PROXBOX

Sniper Ghost Warrior Contracts wkrótce się ukaże i zdecyduje co dalej?

Autor: AnoX
Sniper Ghost Warrior Contracts wkrótce się ukaże i zdecyduje co dalej?
0

Sniper Ghost Warrior: Contracts zbliża się do swojej premiery o czym wspomniał Marek Tymiński piastujący stanowisko prezesa CI Games. To ważna premiera.
 
Najnowsza odsłona popularnego cyklu ma zadebiutować jeszcze w tym roku, a my będziemy się mogli przekonać czy mniejsza skala wyjdzie na dobre serii. W każdym bądź razie będzie to także bardzo ważny moment dla całej firmy, która w ostatnim czasie mierzyła się z różnego typu problemami.
 
Contracts ma potencjał na odbicie się, jednakże wcześniejsze porażki wciąż powodują pojawianie się zwątpienia, w końcu problemy po dziś dzień dotykają chociażby Lords of the Fallen 2.
 
Przyszłość firmy stoi przed pewnym znakiem zapytania i póki co nic się nie zanosi, aby coś miało pójść nie tak, szczególnie spoglądając także na działający już dział wydawniczy United Label.
 
Trzeba mimo wszystko docenić zarządzających firmą za to jak udało im się zachować dobry poziom i stan CI Games, nie było to łatwe, podjęto bardzo ciężkie decyzje i zaryzykowano... efekty zobaczymy jeszcze w tym roku.
 
Sniper Ghost Warrior: Contracts ma się ukazać w 2019 roku. 
 
 

źródło: parkiet.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama