dodano: 2019-10-29 22:15:10
PCPS4PS4 PROXBOX

Sniper Ghost Warrior Contracts z nowym efektownym zwiastunem!

Autor: AnoX
Sniper Ghost Warrior Contracts z nowym efektownym zwiastunem!
22°
0

Sniper Ghost Warrior Contracts doczekało się nowego zwiastuna, który przed premierą świetnie buduje napięcie oraz solidnie zachęca do zainteresowani się grą.
 
Najnowsza propozycja polskiego studia CI Games doczekała się dzisiaj ujawnienia zupełnie nowego zwiastuna, który w przeciągu kilkudziesięciu sekund doskonale nam tłumaczy to czym będzie ten tytuł. 
 
Przy okazji po raz pierwszy możemy zobaczyć nowość w postaci możliwości pozbawienia przeciwników kończyn z mocnymi i brutalnie się prezentującymi efektami.
 
Premiera gry ma się odbyć 22 listopada 2019 roku, zatem bez wątpienia warto wypatrywać materiałom poświęconym poszczególnym fragmentom zabawy. Sniper Ghost Warrior 3 spotkał się niestety z chłodnym przyjęciem, choć tym razem powinno być lepiej ze względu na mniejszą skalę.
 
Warto prześledzić tytuły tego niezwykle ważnego dla studia projektu, który będzie rywalizował z wieloma tytułami, takimi jak chociażby Blacksad: Under the Skin, którego zwiastun prezentujący rozgrywkę trafił również niedawno do sieci i spotkał się z dużym zainteresowaniem oraz uznaniem.
 
Sniper Ghost Warrior Contracts zawładnie waszymi sercami 22 listopada tego roku debiutując na komputerach osobistych PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama