dodano: 2021-01-11 23:35:02

Soczewki Oakley Prizm Gaming to nowa propozycja mająca zadbać o bezpieczeństwo wzroku graczy!

Autor: AnoX
Soczewki Oakley Prizm Gaming to nowa propozycja mająca zadbać o bezpieczeństwo wzroku graczy!
19°
0

Oakley Prizm Gaming to wyjątkowe soczewki opracowane z myślą o graczach oraz ochronie ich wzroku podczas wielu intensywnych sesji z ulubionymi tytułami.

Szczególnie w takim okresie jak obecnie panujący, ochrona wzroku jest niezwykle istotną sprawą, nie tylko z uwagi na nakazy przebywania w domach i spędzania czasu przed różnego typu ekranami.

Nie inaczej jest także w tym wypadku, w wyniku czego firma Oakley zdecydowała się zaprezentować swoje soczewki, które potrafią zmniejszyć o 40% emisję szkodliwego światła niebieskiego w zakresie 380-500 nm. 

Prizm Gaming to tak zwane zerówki, które opracowane zostały z myślą o najnowszych, najefektowniejszych rozwiązaniach w kwestii oprawek, zachowując przy tym design nie wadzący ze słuchawkami do grania.

Przeczytaj także: Syberia: The World Before - Prologue, wersja demonstracyjna dostępna w polskiej wersji językowej, zarówno na Steam, jak i GOG.com

- Gaming to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi rozrywki. Widać to nie tylko podczas premier takich tytułów jak Cyberpunk 2077, ale także po wzroście popularności streamingu i e-sportu. Widzimy to i chcemy, aby w naszych salonach Butik Optique gracze czuli się jak u siebie w domu, mogli profesjonalnie zbadać wzrok, dobrać oprawki i wrócić do grania z okularami, które poprawią ich zdrowie i komfort codziennego życia – mówi Krzysztof Machnicki, założyciel sieci salonów optycznych Optique, gdzie dostępne są okulary z technologią Oakley Prizm Gaming.

Soczewki Oakley Prizm Gaming można zakupić w salonach Optique w Warszawie, gdzie przeprowadzone zostanie badanie wzroku, celem jak najlepszego dostosowania modelu do naszej charakterystyki oraz preferencji. Model można zamówić także telefonicznie pod numerem +48 888 800 000.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama