dodano: 2021-10-21 16:00:02

Solasta: Crown if the Magister - nowe DLC Primal Calling na pierwsze urodziny gry

Solasta: Crown if the Magister - nowe DLC Primal Calling na pierwsze urodziny gry
13°
0

Solasta: Crown of the Magister świętuje swoje pierwsze urodziny i z tej okazji francuskie studio Tactical Adventures wypuszcza do gry DLC Primal Calling. Nowy dodatek wprowadza nową rasę oraz dwie nowe klasy postaci, a także dwugodzinną misję.

Wypuszczona przez francuskie studio Tactical Adventures taktyczna gra RPG Solasta: Crown of the Magister obchodzi własnie swoją pierwszą rocznicę powstania i z tej okazji przygotowała dla fanów DLC o nazwie Primal Calling (co można tłumaczyć jako "Pierwotne Powołanie"). 

Solasta to inspirowana jest tradycyjnymi "papierowymi" rozwiązaniami i łączy w sobie role-play z rozgrywką taktyczną. Bardziej niż na fabule gra skupia się na mechanice takiej jak w przypadku tytułów "offline" jest więc propozycją raczej dla tradycjonalistów. Gracze mają do wyboru różne rasy i klasy postaci znane z takich klasyków jak Dungeons & Dragons. 

Primal Calling wprowadza nową rasę Pół-Orków, a także dwie nowe klasy - Druida, który posiada trzy podklasy: Krąg Ziemi, Krąg Spokrewnionego Ducha i Krąg Wiatrów; oraz Barbarzyńcę z następującymi podklasami: Ścieżka Berserkera, Ścieżka Magebane i Ścieżka Kamienia.

Zobacz także: Death of the Reprobate, kolejna gra z obrazów epoki renesansu. Joe Richardson wraca z nową przygodówką

Nowy dodatek będzie również zawierać nowe tło Wędrowca i całkowicie oryginalną dwugodzinną misję.

Co więcej, oprócz całej zawartości DLC, 4 listopada zostanie udostępniona bezpłatna zawartość do pobrania dla wszystkich graczy posiadających podstawową grę. Będzie ona zwiększać limit poziomów oraz doda więcej tatuaży i blizn. Znajdzie się też dodatkowa zawartość do Kreatora Podziemi (Dungeon Maker).

Twórcy ogłosili też, że również 4 listopada gra dostanie swoje wersje na komputery Mac.

Solasta: Crown of the Magister jest dostępna na Steam na komputery osobiste.


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama