dodano: 2020-05-23 20:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Someday You'll Return na prośbę graczy uległo sporej zmianie, wszystko by poprawić rozgrywkę

Autor: agusia16
Someday You'll Return na prośbę graczy uległo sporej zmianie, wszystko by poprawić rozgrywkę
11°
0

Someday You'll Return, przygodowy thriller czeskiego studia CBE Software straciło wiele treści, wszystko na prośbę graczy, by ułatwić i ulepszyć rozgrywkę.
 
Someday You'll Return jest już dostępna w okrojonej wersji i to na prośbę graczy. Twórcy, studio CBE Software postanowili wysłuchać uwag i próśb grających i usunąć z gry sporą część rozgrywki, która utrudniała zabawę i dla niektórych graczy stawała się przeszkodą nie do pokonania. Jednocześnie zachowany został narracyjny charakter przygodowego horroru, który tak podoba się graczom. 
 
Someday You'll Return, psychologiczny horror w lasach Moraw z debiutem
 
- Po przeczytaniu opinii od naszych klientów, stało się dla nas jasne, że niektóre części gry, głównie w drugiej połowie, nie cieszyły się tak, jak się tego spodziewaliśmy. Przyjrzeliśmy się grze i zadaliśmy sobie pytanie, co możemy sprawić, by było lepiej. Chociaż jest to bardzo ważne dla nas, aby pozostać wiernym naszej wizji gry, czuliśmy, że jeśli byłby sposób na poprawę sytuacji bez kompromisów, my powinniśmy to zrobić, nawet jeśli oznaczałoby to poświęcenie miesięcy ciężkiej pracy.
 
Zrozumieliśmy, że niektóre treści i łamigłówki nie dodawały żadnych treści do głównej historii gry. Jest dla nas bardzo ważne, aby nasi gracze mieli najlepsze wrażenia z gry, więc po dokładnym rozważeniu wycinany godziny zbędnej zawartości, czyniąc grę lepszą jako całość. Pomysłowi odkrywcy nie powinni się jednak martwić. Nadal mogliby uzyskać dostęp do niektórych z "brakujących" obszarów poprzez ostrożne poszukiwania i wykonywanie dodatkowych zadań z dala od znanych ścieżek. 
 
Jedną z cech, która nie podobała się niektórym graczom, było ukrywanie się. Aby pomóc tym graczom, którzy nie lubią się ukrywać, dodaliśmy nowy eliksir w grze zwany "Diabelskim Paktem". Ten eliksir sprawia, że gracz jest prawie niewidoczny dla wrogów podczas sekwencji ukrycia. Teraz gracze, którzy nie lubią takich sekwencji mogą pić eliksir,  podczas gdy gracze, którzy lubią być podstępni, mogą nadal grać w oryginalną wersję. Jesteśmy głęboko przekonani, że oferowanie tego wyboru jest najlepszą opcją dla obu typów graczy - Jan Kavan, współzałożyciel CBE Software.
 
O grze mieliśmy okazję już pisać na stronie, więc przypomnimy tylko, że jest to psychologiczny thriller w klimacie horroru, w którym wcielamy się w mężczyznę o imieniu Daniel. Przyjeżdża on w miejsce, do którego nie chciał wracać, w czeskie Morawy, by odszukać zaginioną córkę o imieniu Stela. 
 
Gra dostępna na Steam w wersji na komputery osobiste PC, a także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.
 
Kup grę na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama