dodano: 2019-11-02 18:00:11
PC

Dwa pierwsze epizody survival horroru Song of Horror już na Steam

Autor: agusia16
Dwa pierwsze epizody survival horroru Song of Horror już na Steam
32°
0

Song Of Horror, epizodyczna gra przygodowa z gatunku survival horroru, Protocol Games w dwóch pierwszych epizodach dostępna już na platformie Steam. 
 
W Halloween czyli 31 października na Steam premierę miało kilka gier z gatunku horroru, w tym także skupionych na przetrwaniu. Takim projektem, który dołączył do tego szacownego grona jest także składający się z pięciu epizodów przygodowy survival horror stworzony przez Protocol Games, wydany przez Raiser Games, zatytułowany: Song Of Horror
 
Dwa pierwsze rozdziały z Song of Horror rozegramy na Halloween
 
Dwa pierwsze części Song Of Horror, psychologicznego horroru i gry, które zaoferują grającym niezwykle dynamiczną rozgrywkę, w której niezwykle rozwinięta sztuczna inteligencja zwana w grze "Obecnością" dostosowuje się do działań i decyzji gracza, są już dostępna w sprzedaży, na kolejne będziemy musieli troszkę poczekać.
 
W grze nastawionej na przetrwanie, ale i bogatą historię, przyjdzie nam sterować różnymi osobami, śledząc opowieść z perspektywy różnych postaci. Każda z nich jest inna, każda wnosi do rozgrywki nieco inne spojrzenie, zupełnie coś innego i każda może zginąć. A trzeba tu zaznaczyć, że śmierć w Song Of Horror jest ostateczna. Gdy zginiemy, rozgrywka toczy się dalej inną postacią, zaczynając się tam, gdzie skończył się żywot jej poprzedniczki. 
 
Opowieść w Song Of Horror skupia się wokół słynnego  pisarza Sebastiana P. Hushera, który zaginął wraz z całą rodziną. Zmartwiony redaktor naczelny wysyła do jego domu asystenta, ale i ten nie powraca. Jego zniknięcie uruchamia serię dziwnych, nadprzyrodzonych wydarzeń, których istotą jest bezimienna, mroczna postać zwana "Obecnością".
 
Song Of Horror to jak wspomniałam gra podzielona na kilka, dokładnie pięć epizodów. Pierwszy z nich pozwoli graczom wniknąć w opowieść, która klimatem zbliżona jest ku serii Alone in the Dark, druga zaś ku fenomenalnemu Silent Hill, bardziej rozwijając fabułę, która tym razem przeniesie graczy z rezydencji Hushera do sklepu z antykami Färbera.
 
- Wielki strach w Song Of Horror polega na tym, że kiedy The Presence uderza postać, w którą gracz się wciela, robi to na dobre, mówki Carlos Grupeli, założyciel Protocol Games, studia stojącego za Song of Horror. - Jeśli dodasz do tego fakt, że A.I. w The Presence aktywnie uczy się od sposobu, w jaki gracz bierze udział w grze i w rezultacie dostosowuje swoje ataki, masz szansę na podjęcie gatunku survival-horror, który naszym zdaniem naprawdę popycha sprawy do przodu.
 
Song of Horror kupicie na Steam, epizod pierwszy w cenie 33,99 złotego, drugi epizod również 33,99. Kolejne części gry niebawem.
 
Song Of Horror dostępny jest w wersji na komputery osobiste PC. 
 
Kup grę na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama