dodano: 2019-11-28 18:00:12
PC

Song of Horror w trzecim epizodzie zadebiutuje w piątek trzynastego

Autor: agusia16
Song of Horror w trzecim epizodzie zadebiutuje w piątek trzynastego
0

Song Of Horror, epizodyczna gra przygodowa z gatunku survival horroru, Protocol Games w trzecim epizodzie zadebiutuje 1 piętek 13 grudnia. Będzie pechowy? 
 
Twórcy survival horroru, mrocznej gry w klimacie psychologicznego horroru trzeba to przyznać, wybierają sobie niezwykle sugestywne daty wydanie kolejnych epizodów swego przygodowego projektu, zatytułowanego: Song of Horror. Dwa pierwsze części zadebiutowały na Steam w Halloween, zaś trzeci, o czym poinformowali twórcy Protocol Games i wydawca 🚀 Raiser Games, swoją premierę będzie mieć w dniu 13 grudnia, a będzie to piątek
 
Dwa pierwsze epizody survival horroru Song of Horror już na Steam
 
Odcinek trzeci pozwoli graczom na kontynuowanie walki Presence, próbującego odnaleźć zaginionego pisarza Sebastiana P. Hushera. Odszukanie go to nie jedyny problem naszego bohatera, który musi jeszcze zrobić wszystko, by pozbyć się przeklętej piosenki. Tym razem gracze, wraz z protagonistą, udają się na  uniwersytet, miejsce pracy Hushera, to, w którym ostatni raz widziano go żywego. Tam spotkamy najbliższych znajomych zaginionego. Nowy epizod to oczywiście nowe wątki fabularne i nowe ataki złośliwej siły, zwanej Obecnością.  
 
- Ponieważ odcinek 3 znajduje się w samym środku nawiedzonej opowieści Song of Horror, gracze mogą być pewni, że docierają teraz do sedna sprawy, mówi Carlos Grupeli, założyciel firmy Protocol Games, studia stojącego za Song of Horror . - Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęć zarówno przez krytyków, jak i graczy w pierwszych dwóch odcinkach. Wszystko zaczyna się robić coraz bardziej intensywne z każdym krokiem w tym nowym rozdziale, a The Presence oferuje mnóstwo nowych wyzwań, ponieważ wciąż uczy się stylu gry gracza. 
 
W Song of Horror - Episode 3 będziesz:
  • Kontynuował przygodę na nawiedzonym uniwersytecie, przeklętym przez Song of Horror .
  • Zmieniał postacie w całym odcinku, aby odkrywać i rozwijać się w różnych obszarach uniwersytetu.
  • Poznawał nowe postacie, które dołączą do historii: Omar Nassiri, współpracownik Hushera i Grace Richards, uczeń Hushera, a także epizod zaskakującej postaci.
  • Poznawał jeszcze bardziej wyjątkowe wydarzenia, zagrożenia i wyzwania dzięki Obecności.
 
Dwa pierwsze odcinki Song of Horror dostępne są już na platformie Steam w wersji na komputery osobiste PC. Trzeci epizod zadebiutuje na Steam 13 grudnia 2019 roku
 
Karta gry na Steam - trzeci epizod
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama