dodano: 2020-01-14 06:05:02

Sony oficjalnie rezygnuje z obecności na targach E3 2020!

Autor: AnoX
Sony oficjalnie rezygnuje z obecności na targach E3 2020!
25°
0

Sony i ich dział PlayStation oficjalnie potwierdziło, że nie zamierzają się pojawić na targach E3 2020. Po edycji E3 2019 to druga tego typu sytuacja!
 
Wczoraj wspominaliśmy Wam, że co chwila pojawiają się pogłoski o tym, że Sony po raz kolejny chce zorganizować nową imprezę z cyklu PlayStation Meeting. Pogłoski mówią o tym, że powinniśmy tam zobaczyć PlayStation 5 wraz z kilkoma grami lub nowymi zwiastunami związanymi z nowym sprzętem, czyli konsolą PlayStation 5.
 
Sony Interactive Entertainment nie jest zainteresowane tę formą promocji, chąc skupić się na "innych okazjach" do przedstawienia opracowywanych nowości.
 
Sporo słów pada na chęci zaoferowaniu graczom szerszych możliwości sprawdzenia gier, a co za tym idzie liczyć możemy raczej na bardziej otwartą formę, której otwarciem byłaby właśnie konferencja.
 
W dniu dzisiejszym w Nowym Yorku ma mieć miejsce wydarzenie podczas którego część osób liczy na pokazanie PS5, choć spoglądając na małą promocję można mieć spore wątpliwości dotyczące tego typu kroku.
 
Kolejne problemy filmu Uncharted. 7. reżyser dowiezie film?
 
Pojawiły się także nowe ploteczki dotyczące planów, a przynajmniej ich rozważania, odnośnie zorganizowania serii wydarzeń, podczas których będą serwowane wszystkim informacje. To w połączeniu ze skierowaniem się "ku graczom" może mieć sens, przynajmniej w kwestii promowania bezpośrednio na miejscu nowej konsoli.
 
Targi E3 2020 odbędą się od 9 do 11 czerwca 2020 roku.

źródło: gamesindustry.biz/articles/2020-01-11-playstation-will-not-participate-in-e3-2020

Komentarze (0):
Reklama
Reklama