dodano: 2019-10-30 16:00:10
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Speedrun: The Outer Worlds ukończony jedynie w pół godziny

Speedrun: The Outer Worlds ukończony jedynie w pół godziny
21°
0

Gracz ukończył The Outer Worlds w pół godziny, a dwa dni później pobił swój rekord speedrunu.
 
The Outer Worlds ukazał się 25 października i według wielu głosów tak miała wyglądać kolejna odsłona serii Fallout. Na najnowszą produkcję Obsidian Entertainment musimy zarezerwować sobie ponad dziesięć godzin życia. Jednak niektórzy robią to znacznie szybciej, a The Outer Worlds jest wprost wymarzony do bicia rekordów przez speedrunnerów.
 
Pierwsze oceny The Outer Worlds
 
Na jednym z kanałów YouTube o nazwie It's Jabo pojawił się dwa dni temu filmik prezentujący przejście gry w ponad pół godziny, a dokładnie w 30 minut i 54 sekundy. Forma tego speedrunu to tak zwany Any% czyli zawodnik jak najszybciej musi dotrzeć do napisów końcowych mając za nic poboczne zadania i całą otoczkę gry. Liczy się tylko wynik czasowy.
 
To nie wszystko ponieważ Jabo poprawił swój czas przejścia i aktualny wynik to 24 minuty i 21 sekund. Gracz jednak nie zamierza osiąść na laurach i dalej będzie próbował bić rekordy szybkości.
 
Jak wspomniałem wcześniej, The Outer Worlds standardowo można ukończyć w ponad dziesięć godzin ale jednak wszystko zależy od tego jak gramy i czy chcemy wykonać wszystkie poboczne misje i dostępne ścieżki fabularne. Może się to przedłużyć do nawet trzydziestu godzin, o ile chcemy zobaczyć wszystko co się da.
 
The Outer Worlds ukazał się 25 października na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.
 
Oficjalna strona gry
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama