dodano: 2020-02-13 12:00:01
PC

Spiderling Studios podało oficjalną datę premiery gry Besiege

Autor: nocarz
Spiderling Studios podało oficjalną datę premiery gry Besiege
14°
0

Spiderling Studios podało oficjalną datę debiutu Besiege po pięciu latach przebywania we Wczesnym Dostępie Steam.
 
Fani gry logicznej Besiege mogą mieć powody do zadowolenia ponieważ twórcy tej produkcji w końcu podali oficjalna datę debiutu na platformie Steam. Produkcja opuści Early Steam Access po pięciu latach i pojawi się w finalnej wersji już 18 lutego na Steam. Dodatkowo produkcja otrzyma świeżą zawartość oraz nowe rozwiązania dotyczące mechaniki rozgrywki. Niestety wraz z nową aktualizacją wzrośnie tez nieco cena.
 
Besiege to logiczna gra z elementami prostej symulacji, gdzie gracze wcielają się w rolę konstruktorów średniowiecznych maszyn oblężniczych, które zostaną potem wykorzystane do eksterminacji mieszkańców i niszczenia całych wiosek i miasteczek. Warto podkreślić, że rozgrywka stawia na wykorzystanie ogólnych praw fizyki i wyobraźni graczy. W chwili premiery twórcy dodają do gry aktualizację 1.0, która ma ulepszyć jeszcze bardziej Besiege.
 
Gry o miłości czyli romantyczne uniesienia w grach wideo
 
W ramach aktualizacji otrzymamy między innymi ostatnią z wysp kampanii czyli Krolmar, która wraz z pustynnym klimatem zaoferuje całe masy nowych przeciwników, twierdz, fortec i magicznych sekretów. W ramach nowych mechanik zostaną wprowadzone zautomatyzowane bloki, które wykonają stworzoną przez gracza sekwencję za pomocą tylko jednego kliknięcia. Autorzy gry zaimplementowali też w aktualizacji sporo poprawek błędów i usprawnień. Ekipa studia obiecuje, że nie zaprzestanie rozwoju Besiege i można się w najbliższym czasie spodziewać kilku nowości.
 
Besiege ukaże się 18 lutego 2020 roku roku na komputerach osobistych.
 
Karta gry na Steam
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama