dodano: 2021-08-05 18:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Spiritfarer, melancholijna gra o umieraniu już dostępna w pudełku na PS4 i Switch

Spiritfarer, melancholijna gra o umieraniu już dostępna w pudełku na PS4 i Switch
13°
0

Spiritfarer, melancholijna gra o umieraniu, stworzona przez studio Thunder Lotus Games jest już dostępna w pudełku na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Urocza, bardzo dobrze oceniana przygodówka platformowa, w której budujemy i eksplorujemy, ale i toczymy wiele rozmów, o tytule Spiritfarer jest już dostępna w fizycznej - pudełkowej wersji na dwie konsole. Tym razem gra trafiła na platformę PlayStation 4 oraz na Nintendo Switch. Obie zawierają cyfrową ścieżkę dźwiękową i cyfrowy artbook, a także zestaw kolekcjonerskich pocztówek i znaczków z naklejkami, przedstawiających egzotyczne lokacje z gry.

Niebawem pojawić się ma także edycja kolekcjonerska i winylowa. Oprócz tego pojawił się wywiad do filmu dokumentalnego o grze Spiritfarer, który daje wgląd w kulisy powstawania gry. Możecie go obejrzeć na dole strony. 

Spiritfarer_wersja_poude_ko 

Spiritfarer to jak wspominaliśmy gra o umieraniu, w której wcielamy się w przewoźnika zmarłych. Naszym zadaniem jest zbudowanie łodzi, podróżowanie ja i odkrywania świata. Nią przewozimy zmarłych do innego świata. Ale opiekujemy się także naszymi przyjaciółmi, którzy są już duchami, przewozimy ich przez mistyczne morze, aż do krainy w zaświatach. 

Przeczytaj również: Spiritfarer, przygodowa gra symulacyjna w specjalnym wydaniu pudełkowym na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch

Gra pozwala przeżywać niezwykle emocjonalne opowieści, gwarantuje jednocześnie relaksującą rozgrywkę, w której prowadzimy farmy, kopalnie, dokonujemy zbiorów plonów, gotujemy i działamy w rzemiośle. Zabawa jest przewidziana na wiele godzin. Rozmawiamy, przebywamy z bliskimi, po czym godzimy się ostatecznie pożegnać z ukochanymi przyjaciółmi. Jednocześnie gracz może przejąć kontrolę nad kotem Daffodilem w grze kooperacyjnej przeznaczonej dla dwóch graczy.

Gra dostępna w wersji na PC - Steam oraz na PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch.

Kup grę na PS4 i Nintendo Switch


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama