dodano: 2019-11-25 16:00:13
PCPS4PS4 PROXBOX

Star Wars Jedi Upadły Zakon: limitowany pad i dysk HDD

Star Wars Jedi Upadły Zakon: limitowany pad i dysk HDD
37°
0

Do sieci trafił materiał, na którym Microsoft prezentuje limitowaną edycję pada i dysku HDD związanego z Star Wars Jedi: Upadły Zakon.
 
Nie minęło wiele czasu od premiery Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon), który został niezwykle ciepło przyjęty przez fanów uniwersum Gwiezdnych Wojen, a na rynku pojawiły się już specjalne dodatki do konsoli Xbox One. Firma zaprezentowała właśnie limitowaną wersję pada oraz przenośny dysk HDD o pojemności 2TB pod wspólną nazwą Purge Trooper.
 
Pierwsze oceny Star Wars Jedi: Upadły Zakon
 
Kontroler można zakupić na stronie platformy Amazon niecałe 800 złotych (205 dolarów amerykańskich). Niestety należy się śpieszyć ponieważ wyprodukowano tylko 7 tysięcy sztuk na cały świat. Wraz z padem otrzymamy stację dokującą, która pozwoli na bezproblemowe naładowanie kontrolera po przygodach w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Twórcy zapewniają, że pad jest jak najbardziej kompatybilny ze wszystkimi modelami Xbox One. Dominującą kolorystyką jest ta, która wyróżnia Imperium czyli czerń wraz z czerwonymi i białymi emblematami. Ponadto w miejscu na baterię został umieszczony napis: Pozdrowienia z Kashyyyk czyli planety zamieszkanej przez ulubionych włochaczy Wookieech.
 
Drugim akcesorium jest przenośny dysk HDD o pojemności 2TB utrzymany w podobnej kolorystyce co wspomniany pad. Dysk ten dostępny jest również poprzez platformę Amazon za około 390 złotych (99,99 dolarów amerykańskich).
 
Star Wars Jedi Fallen Order miało premierę 15 listopada 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama