dodano: 2020-09-14 18:00:01
PC

Stargaze, przygodowa gra logiczna na VR, insirowana Małym Księciem. Wersja demonstracyjna dostępna na platformie Steam

Autor: agusia16
Gra: Stargaze
Stargaze, przygodowa gra logiczna na VR, insirowana Małym Księciem. Wersja demonstracyjna dostępna na platformie Steam
12°
0

Stargaze, przygodowa gra logiczna na VR, insirowana Małym Księciem. Wersja demonstracyjna dostępna na platformie Steam podczas wydarzenia PAX EGX.
 
Inspiracja książką Antoine de Saint-Exupéry pod tytułem Mały Książę, rozgrywka przeznaczona na wirtualną rzeczywistość łącząca elementy przygodowe i logiczne i możliwość sprawdzenia gry w wersji demonstracyjnej podczas wydarzenia PAX EGX. To oferuje studio Played With Fire w swym nadchodzącym tytule VR, przygodowo - logicznym Stargaze
 
Przeczytaj także: Walkabout Games na panelu o 3 grach ze Świata Mroku na PAX EGX - Werewolf: The Apocalypse, Vampire: The Maquerade, Wrait: the Oblivion
 
Stargaze możecie już sprawdzać na trwającym PAX EGX, za pośrednictwem platformy Steam. Wydarzenie będzie trwać w dniach od 12-20 września. Twórcy zachęcają do przetestowania gry, chętnie także odpowiedzą na pytania. 
 
Stargaze to jak wspomniałam gra luźno inspirowana znaną zapewne każdemu z nas książką Mały Książę, gra skupiająca się na odkryciu magicznej galaktyki, która związana jest z międzygwiezdnymi podróżami Małego Księcia. Gra wykonana jest w urokliwym, bajkowym stylu, ręcznie rysowana, stylizowana na ilustracje książkowe. Rozgrywka daje zatem poczucie, że uczestniczymy w kosmicznej bajce w wirtualnej rzeczywistości. 
 
Dla niektórych podróżników gwiazdy są przewodnikami. Dla innych to tylko małe światełka na niebie. Dla innych, którzy są uczonymi, są problemami…  - Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę.
 
Rozgrywka opiera się na obserwowaniu życie i wydarzeń na przeróżnych, interesujących, ciekawych planetach. Robimy to za pomocą fizycznego manipulowania teleskopem. Aby zadanie się powiodło, musimy odpowiednio łapać kąty i perspektywę. Celem jest odkrywanie przeróżnych sekretów. Będziemy robić zdjęcia i zapisywać swoje obserwacje, a następnie wpisywać zebranie informacje do książki badań, którą ostatecznie musimy ukończyć. W ten sposób ukończymy kosmiczną podróż i rozwiążemy kosmiczną tajemnicę. Możemy także po prostu usiąść i zrelaksować się, obserwując gwiazdy. 
 
Stargaze to: 
 
  • Możliwość zostania astronomem - Wykorzystaj w pełni swoją własną planetę-obserwatorium, korzystając z kompletnego sprzętu naukowego, czasopisma badawczego, zestawu fotograficznego i ... Teleskopu.
  • Zbadania galaktyki - zobacz lata świetlne do przodu w kosmos i zakręć promienie światła, aby badać planety pod różnymi kątami. Rób zdjęcia dziwnych zjawisk. Przeanalizuj swoje ustalenia w czasopiśmie naukowym.
  • Zrelaksowania się i eksploracji - usiądź wygodnie i eksploruj galaktykę z wielu różnych punktów widzenia. Odkryj ukryte przedmioty, nowe gatunki i sekretne planety.
  • Obudzenia życia kosmosu - Obudź i zainspiruj życie. Zdecyduj, gdzie skupić swój teleskop i poprzez jego manipulację zachęcaj do zmian.
  • Rozwiązywania zagadek kosmicznych - Dowiedz się, w jaki sposób zjawiska łączą się ze sobą. Wyzwalaj wydarzenia, dołączając do tego, co było osobne.
 
Stargaze jest obecnie w fazie rozwoju i pojawi się na Oculus Rift, Valve Index, HTC Vive i Windows Mixed Reality w czwartym kwartale 2020 roku.
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama