dodano: 2019-05-24 06:00:02
PC

Steel Division 2 - Tryb generała zapewni nam wiele godzin zabawy?

Autor: AnoX
Steel Division 2 - Tryb generała zapewni nam wiele godzin zabawy?
21°
0

Steel Division 2 doczekało się zaprezentowania jednoosobowego trybu Generała, w ramach którego staniemy na czele dowodzenia całym frontem wojennym.
 
Eugen Systems opublikowało zupełnie nowy materiał wideo, który tym razem dla odmiany prezentuje graczom materiał wideo poświęcony Trybowi Generała, w ramach którego będziemy mogli samodzielnie stanąć na czele całej armii.
 
W tym wypadku będziemy mogli spróbować zarządzać wielką armią, operując na kilku poziomach i frontach, dzięki czemu będziemy mogli aktywnie kształtować działania, zapewniając większą skuteczność naszych żołnierzy.
 
 

Rzecz jasna w rozgrywce nie zabraknie także klasycznego, zarządzania małymi oddziałami, które będą się ze sobą mierzyć, przy okazji pozwalając nam stanąć niemalże krok w krok z wojakami.
 
Przedstawiony fragment koncentruje się na walce o Baranowiczne, które dla Niemiec mają być otwarciem na Mińsk, natomiast Rosjanie chcą powstrzymać tę ofensywę i zadać mocny cios w ramach kontrataku. O tym co z tego wyjdzie przekonać się będziecie mogli zdecydować Wy!
 
Steel Division 2 będzie mieć premierę 20 czerwca 2019 roku na komputerach osobistych. Osoby, które zdecydują się na zakup wersji Digital Deluxe w przedsprzedaży będą mogli zagrać dwa dni wcześniej.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama