dodano: 2019-12-02 20:00:12
PCXBOX

STONE zadebiutuje na konsole Xbox One jeszcze w tym miesiącu

Autor: agusia16
STONE zadebiutuje na konsole Xbox One jeszcze w tym miesiącu
12°
0

STONE przygodowa gra dla dorosłych, stworzona przez niezależne studio Convict Games zadebiutuje na konsolach Xbox One już 11 grudnia 2019 roku. 
 
STONE, poruszająca poważne, a nawet kontrowersyjne tematy gra dla dorosłych, niezależna produkcja przygodowa stworzona przez Convict Games swój debiut na platformach Windows na PC miała we wrześniu 2018 roku. Dziś deweloper ogłosił datę wydania na konsole Xbox One i Xbox One X. Gra zadebiutuje na tej platformie 11 grudnia 2019 roku. 
 
Świat przygodówek#8 - Roki, The Gardens Between, STONE 
 
Z okazji premiery gry na wspomnianą platformę, studio Convict Games przygotowało nowy zwiastun, tym razem prezentujący kilkunastominutowy fragment rozgrywki, właśnie z konsoli Xbox One. Jest to fragment poradnika, sposobu jej przejścia. 
 
W grze, w której wcielamy się w misia koale, poruszane są tematy o problematyce przeznaczonej dla dojrzałych graczy, takie jak narkotyki, alkohol i palenie papierosów. Twórcy nie unikają także tematów związanych z seksualnością. Całość okraszona została surowym humorem i niezwykle ciętym językiem. Produkcja jednak pozbawiona jest seksu, brutalności czy nagości. 
 
Premiera STONE na konsole Xbox One zadebiutuje 11 grudnia 2019 roku. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama