16°
0
dodano: 2021-10-28 13:10:01

Strażnicy Galaktyki zadebiutowali, Far Cry 6 z Ambient Link, Chernobylite z DLC, a Iron Harvest trafiło na konsole - Krótkie Info

Strażnicy Galaktyki zadebiutowali, Far Cry 6 z Ambient Link, Chernobylite z DLC, a Iron Harvest trafiło na konsole. Więcej w Krótkie Info!

Oficjalnie we wtorek zadebiutowali Strażnicy Galaktyki Marvela od Square Enix i Eidos Montreal, zapewniający nową, autorską opowieść w świecie giganta komiksowego.

Współpraca z Marvel Entertainment, aby powołać do życia Marvel's Guardians of the Galaxy, była absolutnie niesamowitą podróżą i doświadczeniem dla zespołu Eidos-Montréal - powiedział David Anfossi, szef studia w Eidos-Montréal. - Jesteśmy podekscytowani, że fani mogą wskoczyć do Marvel's Guardians of the Galaxy i po raz pierwszy w historii wejść w buty Star-Lorda i pokazać wszechświatowi, na co ich stać. -

Wiedzieliśmy, że Eidos-Montréal będzie odpowiednim partnerem do stworzenia oryginalnej, autentycznej i zabawnej gry Guardians of the Galaxy. Spełnili tę wizję w stu procentach - powiedział Jay Ong, EVP i szef Marvel Games. - Mamy nadzieję, że fanom spodoba się ta wyjątkowa wersja naszych ukochanych Strażników i czeka ich ekscytująca przejażdżka po kosmosie. -

 

Ubisoft i MSI ogłosiły współpracę, dzięki której gra Far Cry 6 wspiera oprogramowanie Ambient Link, reagujące na nasze poczynania w najnowszej grze francuskiego giganta.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować naszą udaną współpracę z Ubisoftem. Światło ma ogromny wpływ na wrażenia z gry; decyduje o tym, w jaki sposób gracz wchodzi w interakcję ze światem, w którym gra i jak go postrzega. Dzięki ultra-realistycznemu oświetleniu otoczenia, MSI Ambient Link przenosi graczy Far Cry® 6 do świata gry, gdzie doświadczają oni cudów immersji w grze - powiedział Sam Chern, wiceprezes MSI ds. marketingu.

 

W Chernobylite pojawiło się nowe DLC zatyułowane - Monster Hunt, za jego sprawą gracze zajmą się polowaniem na potwory, mogąc przy tym wzbogacić się o serię efekciarskich skórek!

 

Zapoznaj się również z: Zbliżające się premiery gier - Listopad 2021, ostatni był odchodzącego roku...

 

Iron Harvest w wersji Complete Edition również oficjalnie zagościło na konsolach nowej generacji, oferując świetną porcję RTS-owych doznań w polskim uniwersum 1920+.

 

Strategia narracyjna doczekała się tytułu, którym zostało The Fabulous Fear Machine, wciągającego graczy do sieci rywalizacji strachu, bazującej na strumieniowaniu od sieci AMC.

 

The Unliving doczekało się udostępnienia wersji demo, przygotowującej graczy do pojawienia się Wczesnego Dostępu w 2022 roku.

 

Killer in the Cabin to nowa, wieloosobowa gra o dedukcji i poszukiwaniu mordercy w groni postaci kierowanych przez innych graczy.

 

Przeczytaj też: Intel prezentuje nowe procesory Alder Lake 12. generacji z pamięcią DDR5

 

RPG Dice: Heroes of Whitestone oficjalnie zagościło na urządzeniach mobilnych, gdzie gracze mogą wskoczyć do nowej przygody fantasy, korzystając przy tym z intrygującego systemu kości.

 

Thunderful Games poinformowało o przejęciu studia Robot Teddy, które w ramach współpracy, dalej ma dysponować wolnością produkcyjną, rozszerzoną o wsparcie wydawnicze i finansowe.

 

Workers & Resources: Soviet Republic doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji, rozszerzającą rozgrywkę o system lojalności oraz nowy interfejs.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama