dodano: 2019-07-21 12:25:05
PC

Stronghold: Warlords to nowe podejście, szanujące oryginalne zalety

Autor: AnoX
Stronghold: Warlords to nowe podejście, szanujące oryginalne zalety
16°
0

Stronghold: Warlords to nie tylko zabranie marki w nową rzeczywistość, to także doskonała okazja do zapoznania się z nowościami i klasycznymi elementami.
 
Firefly Studios po lekkiej porażce ostatniej odsłony cyklu Stronghold nie poddaje się i chce z Warlords, przywrócić ją na odpowiednie miejsce. Ma to przynieść połączenie zupełnie nowych klimatów, świeżości, ale i zachowania podstawy wynikającej właśnie z dziedzictwa.
 
Najnowszej materiały starają się nam pokazać to jak udało się zachować wcześniejsze jednostki i ich umiejętności takie jak chociażby przenoszenie drab czy wzmacnianie murów.
 
Gears 5 doczeka się trybu Battle Royale? Twórcy rozważą tę opcję?
 
Deweloperzy wybierając się na daleki wschód będą musieli się mierzyć z pewnymi porównaniami, jednakże jeżeli uda im się zachować odpowiednie cechy jakość powinno się udać zachować. Miejmy na to nadzieję, ponieważ poprzednie dokonania niestety zawodziły....
 
- Pod względem cech podstawowych Warlords jest listem miłosnym do fanów serii, - powiedział Nick Tannahill, dyrektor do spraw marketingu przy Firefly Studios. - Zabraliśmy Stronghold (Twierdzę) do całkowicie nowej rzeczywistości, lecz także ponownie zebrać ulubione jednostki takie jak Laddermen i Siege Towers. W dodatku, wprowadziliśmy poprawki do kontroli jednostki i budynku ściennego, na podstawie reakcji i opinii graczy z Crusader 2. -
 
Stronghold: Warlords ma się ukazać w 2020 roku na komputerach osobistych.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama