dodano: 2021-04-06 12:15:01

Studio Landfall wydało 4 gry jednego dnia, ogłoszenia w trakcie Iceberg Ahead, aktualizacja w House Flipper - Krótkie Info

Autor: AnoX
Studio Landfall wydało 4 gry jednego dnia, ogłoszenia w trakcie Iceberg Ahead, aktualizacja w House Flipper - Krótkie Info
10°
0

Landfall wypuściło 4 gry jednego dnia, poznaliśmy ogłoszenia w trakcie Iceberg Ahead, ciekawa aktualizacja w House Flipper jest już dostępna. Więcej w Krótkie Info!

Ekipa Landfall zdecydowała się ujawnić w Prima Aprilis swoją wielką akcją, zgodnie z którą pojedynczego dnia aż 4 ważne wieści dotyczące 4 gier. Rounds to zupełnie nowa propozycja, Totally Accurate Battle Simulator doczekała się wersji 1.0, odświeżono Totally Battlegrounds (wraz z modelem free to play) oraz Stick Fight The Game na Nintendo Switch

 

Zawsze przygotowujemy jakiś żart primaaprilisowy na 1 kwietnia, ale w tym roku pomyśleliśmy, że zrobimy go sobie sami wydając cztery gry w jeden dzień – komentuje Petter Henriksson, COO w Landfall.

 

Niedawno odbyło się cyfrowe show - Iceberg Ahead, w ramach którego poznaliśmy linię wydawniczą holenderskiego wydawcy oraz zapoznać się możemy z aktualizacjami dostępnych obecnie tytułów.

 

Totally Reliable Delivery Service oficjalnie zadebiutowało na Steam, gdzie projekt doczekał się znacznie większego zainteresowani niż przewidywane. Deweloperzy już teraz zapowiadają szybkie aktualizacje z łatkami.

 

Zapoznaj się także z: Fire Commander zmierza na konsole. Co będzie głównym motywem gry? Na co postawią fabularnie twórcy?

 

Versus Evil zdecydowało się zapowiedzieć jakie cztery tytuły zagoszczą w tym roku. Wśród nich znajdziemy UnMEtal, Sockventure, The Hand of Merlin czy First Class Trouble.

 

PNY ogłosiło, że wchodzi na poważnie z szerszym zakresem kart, za sprawą Nvidia RTX A6000, skierowanej dla profesjonalistów.

 

Najnowsze smartfony realme 8 zagoszczą w ofercie sieci T-Mobile, dzięki czemu abonenci będą mogli pozyskać ten model w ramach oferty.

 

Przeczytaj również: Project Lilith to nowa gra Soro Games S.A., stawiająca na mroczny klimat fantasy i charakter soulslike'owy!

 

TASOMACHI: Behind The Twilight to najnowsza gra japońskiego studia nocras oraz PLAYSIM, za sprawą których wybierzemy się w podróż w przestworza....

 

Slaughter League doczekało się nowego materiału wideo, prezentując nam konkurencję dla takiego Fall Guys, zabierając pomysł w inną formułę.

 

House Flipper doczekało się zupełnie nowej aktualizacji, w ramach której wprowadzono (przy okazji Prima Aprilis) dom na samotnej wyspie oraz pewne charakterystyczne kulki....


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama