dodano: 2021-04-06 22:59:02

Studio Untold Tales wzmocniło się czterema pracownikami. Spółka wyda w tym roku 4 gry indie!

Autor: AnoX
Studio Untold Tales wzmocniło się czterema pracownikami. Spółka wyda w tym roku 4 gry indie!
14°
0

Polskie studio Untold Tales wzmocniło się czterema pracownikami, mającymi spore doświadczenie w branży gier. Spółka wyda w tym roku 4 tytuły niezależne!

Warszawska ekipa weteranów branży gier po raz kolejny się wzmocniła, rozbudowując swój zespół o cztery osoby:

  1. Ewa Buczkowska – Producentka z ponad 6-letnim doświadczeniem w Techlandzie.
  2. Paulina Kwiecińska – Head of Business Development. Ponad 14 lat doświadczenia na stanowiskach w Techlandzie, GOG oraz CI Games.
  3. Sadie Jarvis – Community Developer. 2 lata doświadczenia w budowaniu społeczności PlayStation Access Fans UK oraz jako streamerka na Twitchu.
  4. Jędrzej Bargłowski – QA Producer z przeszło 5-letnim doświadczenia w firmach Testronic oraz CI Games.

 

Wydawca przy okazji ogłosił, że zamierza w tym roku wypuścić aż cztery tytułu niezależne, wśród których poznaliśmy pierwszy z nich. Będzie nim cenione BEAUTIFUL DESOLATION zmierzające na konsole.

Kolejny 3 produkcje będziemy mogli za kilka miesięcy, gdy firma z twórcami będzie przygotowana do ogłoszenia współpracy oraz publikacji poszczególnych propozycji.

 

Załoga Untold Tales z radością wita na swoim pokładzie tak świetne i doświadczone osobowości. Wnoszą do nas wspaniały zestaw umiejętności, pozyskanych zarówno w studiach AAA, jak i przy wspieraniu czy budowaniu społeczności graczy od podstaw. Plany i dążenia naszego wydawnictwa dotyczą zarówno samych gier, jak i możliwości uczynienia z branży wspaniałego miejsca do pracy. I nie jest to nasze ostatnie słowo w temacie dalszego rozwoju firmy w niedalekiej przyszłości - powiedział Maciej Łączny, prezes Untold Tales.

QubicGames S.A. notowane jest na NewConnect.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama