dodano: 2019-11-19 12:00:10

Studio VeCube prezentuje pierwszy zwiastun Odludzia

Autor: nocarz
Studio VeCube prezentuje pierwszy zwiastun Odludzia
25°
0

Niezależne studio VeCube opublikowąło pierwszy zwiastun survivalowej gry Odludzie, która zabierze nas w dzikie miejsca. 
 
Od pewnego czasu rodzima branża gier wideo prężnie się rozwija i okazuje się, że nasi twórcy mają sporo do powiedzenia i opowiedzenia. Oczywiście tym dużym przykładem jest CD Projekt Red, który swoją sagą o Białym Wilku przebił wszystko, a ponadto w drodze jest jeszcze Cyberpunk 2077. Tym niemniej coraz więcej na naszym rynku pojawia się mniejszych ekip, które potrafią stworzyć niesamowite rzeczy. Przykładem może być Creepy Jar (Green Hell) czy studio VeCube.
 
Ci ostatni zaprezentowali w sieci zajawkę swojej debiutanckiej produkcji Odludzie, która zabierze graczy we wspaniałe i dzikie podkarpackie lasy. Produkcja należy do pierwszoosobowych survivali, a w trakcie rozgrywki wcielimy się w pewnego pilota szybowca, który miał pecha i rozbił się najprawdopodobniej w Bieszczadach. Jego zadaniem jest przeżycie i dotarcie do cywilizacji. Jak w wielu podobnych produkcjach, mechanika jest bardzo podobna. Nasz bohater ma swoje potrzeby jak jedzenie czy picie. Trzeba będzie więc zadbać nie tylko o te podstawowe rzeczy ale także o bezpieczny sen.
 
PGA 2019: Gameplay i polski dubbing Cyberpunk 2077
 
W trakcie rozgrywki przyjdzie nam więc polować, budować i wytwarzać przedmioty. Autorzy oddadzą do naszej dyspozycji aż 17 zróżnicowanych lokacji różniących się roślinnością i zwierzyną. Na większość zwierzaków będzie można zapolować ale trzeba także uważać, że bardzo łatwo stać się z łowcy zwierzyną.
 
Ekipa studia ma zamiar stworzyć najbardziej realistyczną z gier survivalowych z dynamicznym systemem pogody czy bardzo szczegółową grafiką oparta na silniku Unreal Engine 4. Warto podkreślić, że ścieżkę dźwiękową stworzył Michał Ratkowski odpowiedzialny za oprawę audio w UBOAT oraz 60 Seconds!. Rozgrywka będzie także posiadać niesamowitą fabułę dzięki, której opowiadana historia będzie znacznie ciekawsza. Twórcy obiecują także aż dwa różne zakończenia.
 
Odludzie ma pojawić się w trzecim kwartale 2020 roku na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Ponadto niebawem ma ruszyć kampania na platformie wspieram.to dzięki, której zostaną zebrane fundusze pozwalające na bezproblemowe dokończenie i wydanie gry. 
 
Oficjalna strona gry
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama