dodano: 2019-05-15 10:10:02
PC

Przygodówka Sumatra: Fate of Yandi zadebiutowała na platformie Steam

Autor: agusia16
Przygodówka Sumatra: Fate of Yandi zadebiutowała na platformie Steam
0

Wczoraj swoją premierę miała klasyczna, niezależna i pikselowa przygodówka Cloak and Dagger Games, zatytułowana: Sumatra: Fate of Yandi, zabierająca graczy do sumatrzańskiej dżungli.
 
Sumatra: Fate of Yandi to kolejna utrzymana w klimacie dawnych, retro pikselowaych przygodowych produkcji, klasyczna "wskaż i kliknij" tego studia, tuż po Football Game oraz Legend of Hand, która skupia się nie tylko na opowieści, ale i bogata jest także w liczne łamigłówki oraz interesujące postaci i to zarówno ludzkie, jak i zwierzęce. To rozgrywka zajmująca około 3-4 godzin zabawy, wypełniona nie tylko klasycznymi elementami typowymi dla wspomnianego gatunku, ale i klimatyczną ścieżką dźwiękową, zawierającą 30 utworów.

W grze wcielamy się w tytułowego Yandi'ego, pracownika wyrębu drzew, który pewnego dnia, podczas pracy zostanie pochłonięty przez osuwisko ziemi. Pechowe wydarzenie pozostawi go samotnego głęboko w dżungli. Odtąd będzie próbował wrócić do swojej ukochanej Adiratny, z którą poprzedniej nocy się pokłócił. Spróbuje także odszukać swego najlepszego przyjaciela i współpracownika Ramdana. Nie będzie to proste zadanie, bowiem po drodze na Yandi'ego czekać będzie nie tylko wiele niebezpieczeństw, ale i mnóstwo przeszkód do pokonania.

Gra dostępna jest w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam  oraz na itch.io w wersji na PC. Do 21 maja zakupicie ją na Steam w cenie obniżonej o 10% wynoszącej 22,94 złotego. 

Kup grę na Steam

Kup grę na itch.io


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Komentarze (0):
Reklama
Reklama