dodano: 2021-02-21 20:00:01
PC

Sumire, japońska gra anime w stylu narracyjnego visual novel z marcowym debiutem. Pora wypowiedzieć swoje życzenie!

Gra: Sumire
Sumire, japońska gra anime w stylu narracyjnego visual novel z marcowym debiutem. Pora wypowiedzieć swoje życzenie!
14°
0

Sumire, japońska gra anime w stylu narracyjnego visual novel autorstwa GameTomo Team z marcowym debiutem na Steam. Pora wypowiedzieć swoje życzenie!

Sumire, japońska przygodówka w stylu wizualnej powieście, w graficznej formie anime, to propozycja od studia GameTomo Team. Gra swoją premierę ma mieć w marcu.

Czytaj również: Perseverance: Part 1, wizualna powieść w klimacie horroru, od krakowskiego studia Titanite Games z odświeżoną wersją w marcu na Steam

Dziś wspominaliśmy Wam o marcowej premierze Minute of Islands, wiemy także, że w marcu zagramy w odnowioną, zmienioną graficznie Perseverance: Part 1. Kolejną grą, która również zadebiutuje w marcu, choć nie wiemy w jakim marcowym dniu, jest Sumire.

Sumire to wykonana w uroczym, malowanym stylu, visual novel, wypełniona jednak zadaniami, które graczom przyjdzie wykonywać, zadań, które zlecone zostane przez wiele napotkanych w grze postaci. Są to zarówno ludzie, jak i leśne istoty, a czas na ich wykonanie, jest ograniczony. 

W Sumire przejmujemy kontrolę nad dziewczynką, w jej jednodniowej podróży po pewnej japońskiej, malowniczej wiosce. Dziewczynka ma na imię Sumire i jej życie niestety jest rozczarowujące. Na swojej drodze spotyka pewnego ducha, bardzo psotnego i niezwykle pomysłowego. Ten zawiera z nią układ. Duch może spełnić jej życzenie, ale zanim się to stanie, ta będzie musiała wykonać zlecone przez niego zadania.

Sumire będzie musiała, podczas ograniczonego czasowo dnia, jedynie jeden, wykonać zadanie nie tylko ludzi, ale także ciekawych leśnych istot. Gdy dzień zacznie zmieniać  w zmierzch, wszystkie wybory i decyzje a także zadania, które wykonaliśmy, zostaną zakończone. Stanie się tak, jak niebo zmieni kolor na fioletowy. 

Premiera gry w wersji na komputery PC na platformie Steam, w marcu 2021 roku. 

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama