dodano: 2019-04-10 11:00:02

Mars, Czerwona Planeta stanie się zielona w Surviving Mars!

Autor: AnoX
Mars, Czerwona Planeta stanie się zielona w Surviving Mars!
19°
0

Paradox Interactive oraz Haemimont Games poinformowały, że już wkrótce wydadzą najnowszy dodatek do Surviving Mars - Green Planet. Co zaoferuje to DLC?
 
Twórcy i wydawca zapowiedzieli zupełnie nowy, duży dodatek do uznanej strategii ekonomicznej, w której tym razem będziemy się starali zazielenić Marsa, znanego nam także jako Czerwona Planeta. Wykorzystując zaawansowaną technologię będziemy mogli rozwijać przyszłość dla ludzkości, która będzie się mogła niemalże jak na Ziemi.
 
Rekrutacja do redakcji - Kwiecień 2019 roku
 
Najnowsze rozszerzenie pozwoli nam zająć się kilkoma różnymi aktywnościami, które w oparciu o określone systemy i nowe mechaniki zapewnią nam możliwość zbudowania nowej atmosfery oraz wykreowania przestrzeni możliwej do spokojnego życia. 
 
- Terraformowanie powierzchni Marsa jest czymś, co przyciąga graczy i ludzką wyobraźnię tak długo, jak pamiętamy. To jest coś, co szczególnie staraliśmy się opracować i upewnić się, że mamy rację - powiedział Gabriel Dobrev, dyrektor generalny Haemimont Games. - Terraforming jest najbardziej pożądaną funkcją naszej społeczności od czasu uruchomienia Surviving Mars w zeszłym roku i cieszymy się, że możemy podzielić się nim z rozszerzeniem Green Planet. -
 
 

[Komentarz] To kolejne tego typu rozszerzenie, które z pewnością zapewni fanom wiele godzin doskonałej zabawy. Paradox Interactive zamierza tworzyć więcej gier, pytanie brzmi czy przy większej ilości produkcji nie okaże się tak, że duże dodatki będą się cieszyły mniejszym zainteresowaniem.
 
Surviving Mars - Green Planet ukaże się w czwartym kwartale 2018 roku na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama