dodano: 2021-11-24 20:00:01
PC

Świat przygodówek #105 - Heaven's Voult w wersji książkowej, Moncage i Tamarin po premierach

Świat przygodówek #105 - Heaven's Voult w wersji książkowej, Moncage i Tamarin po premierach
11°
0

W dzisiejszym świecie przygodówek po raz kolejny przedstawiamy trzy przygodowe, zupełnie różne gry. Są wśród nich: Heaven's Voult, Moncage oraz Tamarin.

Dzisiejszy odcinek ze świata przygodówek przynosi informacje o trzech tytułach z tegoż gatunku, ale w zupełnie rożnej formie, różnym stylu i charakterze. Zaczynamy od gry, która swoją premierę miała już, zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach. Tym razem tytuł został przedstawiony w wersji książkowej, który pozwala na poznanie "Skarbu Niebios".

Książki powstałe w oparciu o grę Heaven's Vault zostały napisane przez Writer's Guild narratora gry, Jona Ingolda, i zagłębiają się coraz bardziej w tajemnice Nebuli. W dwóch książkach przedstawiona jest jedna historia, w której poznajemy tajemnicę zaginięcia naukowca z Uniwersytetu Iox. Jedyną wskazówką jest broszka wyryta w języku Pradawnych. Tłumaczka Aliya Elasra i jej robot Six zostają wysłani do Mgławicy, aby sprowadzić go z powrotem. Niestety po drodze napotykają na głębszą tajemnicę dotyczącą upadku niegdyś wielkiego Imperium. Przy okazji trafiają do pętli czasowej, w której wydarzenie, powtarzają się. 

Heavens Vault 

Książka oferuje ponad 300 stron i jest dostępna w twardej i w miękkiej okładce. Zawiera wiele starożytnego języka, ale jeśli mamy ochotę na wyzwanie, w każdym tomie znajdują się całostronicowe inskrypcje, które czytelnik może sam przetłumaczyć.

Odwiedź stronę oficjalną

Kolejną grą, o której dziś chcemy Wam powiedzieć, jest winietowa gra przygodowo-logiczna, o tytule Moncage, która miała już swoją premierę zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach. Gra ma na swoim koncie już wiele nagród, pozwalając nam wniknąć do wielowymiarowych światów, by tam łączyć sześciany i budować unikalne i sąsiadujące, tworząc odległe przestrzenie. 

Gra, w której przejmujemy kontrolę nad chłopcem, została opracowana przez Optillusion i opublikowany przez XD Inc, pozwala nam poznać i zrozumieć tajemniczy sześcian, łączący równoległe światy. Każda część sześciany mieści dynamiczne światy, którymi gracz manipuluje. Na grających czeka ponad 60 interaktywnych w 50 scenach.

Gra dostępna jest na PC, na Steam, a także na iOS i Android. 

Kup grę na Steam 

Kończymy także premierę, ale tym razem na konsole Microsoftu, gry przygodowo-platformowej, zatytułowanej Tamarin. Tytuł miał już wcześniej swoją premierę na komputery osobiste PC, pozwalając się graczom wcielić w małpkę, która musi udać się w pełną niebezpieczeństw podróż, celem ratowania swojej rodziny przed wielkimi owadami. Te powstały w skutek szkodliwego działania człowieka i zanieczyszczenia środowiska. 

Gracz będzie badał, skakał i strzelał, aby ocalić swoją rodzinę przed inwazją owadów. Będzie poruszał się ze zwinnością tamaryny, przemierzając północne pustkowia, w świecie pełnym eksploracji, platform w grafice 3D. 

Gra dostępna jest w wersji na komputery osobiste PC, Xbox One i Xbox Series X|S.

Strona oficjalna


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama