dodano: 2022-03-13 19:40:01
PC

Świat przygodówek #117 - Deadnes VR, aktualizacja, Submerged: Hidden Depths z The Last Cube z premierami

Świat przygodówek #117 - Deadnes VR, aktualizacja, Submerged: Hidden Depths z The Last Cube z premierami
14°
0

W nowym newsie z cyklu "świat przygodówek" trzy przygodowe, różne podgatunkowo premiery - Deadnes premiera na VR, Submerged: Hidden Depths i The Last Cube. 

Kolejny powracający co jakiś czas wpis ze "świata przygodówek" przynosi informacje o trzech przygodowych premierach, które miały już miejsce. Swój debiut miały na różnych platformach, zupełnie różne podgatunkowo przygodówki. W dzisiejszym wpisie informujemy o premierze Deadnes aktualizacja VR, Submerged: Hidden Depths i The Last Cube na PC-tach oraz konsolach. 

Zapoznaj się także z: Catie in MeowmeowLand, przygodowa i klasyczna wariacja na temat Alicji w Krainie Czarów

Zaczynamy od premiery przygodowego survival horroru o tytule Deadness, która to gra, wykonana w surrealistycznym stylu, dzieło ALIEN studio, zadebiutowała na Oculus Quest 2, została także zaktualizowana, przenosząc nas w przerażającą opowieść, którą śledzimy z perspektywy człowieka na wózku inwalidzkim. Budzimy się w ponurej placówce badawczej, która wypełniona jest przerażającymi dźwiękami. Nie mamy jak się bronić, a musimy przeżyć.

Gra po premierze została wzbogacona o nowe aktualizacje, w których dodano obsługę kontrolerów Oculus, poprawiono obsługę Vive Cosmos, dodano wsparcie dla Oculus Rift, Oculus Touch, Oculus Rift S, Oculus Quest, Oculus Quest 2.

Karta gry na Steam

Swoją premierą miała już także przygodówka nastawiona na eksplorację i elementy platformowo-zręcznościowe, będąca sequalem nagrodzone Submerged. Gra o tytule Submerged: Hidden Depths, z eksploracyjną rozgrywką i  oszałamiającą,  delikatną ścieżkę dźwiękową, autorstwa zdobywcy nagrody BAFTA Jeffa Van Dycka, budującą klimat, to gra autorstwa studia Uppercut Games Pty Ltd, która pozwala graczom wcielić się w dwóch bohaterów. Jako Miku i Taku badamy zatopione miasto, wspinając się po ruinach drapaczy chmur i pozostałościach po zaginionej cywilizacji. Robimy to aby uwolnić je z uwięzi mrocznej tajemnicy i odkryć, co się stało.

Przeczytaj również: Snufkin: Melody of Moominvalley, przygodowa gra muzyczna zainspirowana książkami o Muminkach

To niezwykłe uczucie, gdy zastanawiamy się nad czasem spędzonym z Submerged: Hidden Depths. Zaczynaliśmy na Google Stadia, a teraz widzimy ją na PC i konsolach - powiedział Ed Orman, współzałożyciel Uppercut Games - Jako zespół często zauważamy, że tworząc nasze gry, musimy się rozciągać i uczyć i z Submerged: Hidden Depths nie było inaczej. Rozszerzając to, co zaczęliśmy w Submerged było radością, zwłaszcza, że byliśmy w stanie pozostać wierni idei eksploracji, która była podstawą tej gry, jej sednem.

Submerged: Hidden Depths zadebiutuje na Steam, EPIC Games Store, systemach Xbox, PlayStation 4, Pro i PlayStation 5.

Kup grę na Steam 

Kończymy premierą przygodowe gry logicznej o tytule The Last Cube gry stworzonej przez Improx Games, w której przenosimy się w serię surrealistycznych krajobrazów. Naszym zadaniem jest odkrycie historii tej niesamowitej obcej cywilizacji. Wszystko w grze, która skupia się na prowadzeniu sześcianu. Dokonujemy to przez mnóstwo tajemniczych, monolitycznych komnat. 

Spędziliśmy pięć lat na tworzeniu The Last Cube, więc bardzo chcemy zobaczyć, jak szybko ludzie będą w stanie rozwiązać nasze najbardziej skomplikowane zagadki - powiedział Max Samarin, dyrektor kreatywny w Improx Games. W grze jest wiele do odkrycia, między obowiązkowymi zagadkami, tymi ukrytymi, a także odkrywaniem historii planety Cube.

Gra dostępna w wersji na PC, PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch. 

Kup grę na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama