dodano: 2020-05-21 20:00:02

Świat przygodówek# 65 - The House Da Vinci, Little Misfortune, The Last Crown-Blackenrock, Neversong

Świat przygodówek# 65 - The House Da Vinci, Little Misfortune, The Last Crown-Blackenrock, Neversong
13°
0

W kolejnym odcinku przygodowego cyklu "świat przygodówek" aż cztery tytułu. Premiera The House Da Vinci na Switch, Little Misfortune na konsolach, debiut Neversong oraz The last Crown-Blackenrock w wersji demo. 
 
Dziś w cyklu "świat przygodówek" kilka premier, także zapowiadanych i jedna wersja demonstracyjna, gry, która powstaje już od jakiegoś czasu. Bedzie nieco mrocznie, ale i bardzo kolorowo.
 
Trochę pecha, nieco horroru i rysunkowy styl - recenzja Little Misfortune
 
Zaczynamy od premiery The House of Da Vinci 2 na Nintendo Switch. Przygodowo-logiczna gra studia Blue Brain Games jest już dostępna na przenośnej konsoli, pozwalając wcielić się w ucznia Leonarda Da Vinci, Giacomo. Razem z nim zmierzymy się w zagadkami, które w dużych ilościach znajdziecie w grze, uczestnicząc także w wydarzeniu związanym z malowaniem przez mistrza renesansu, sławnego obrazu, Ostatnia Wieczerza. 
 
The House of Da Vinci dostępna jest na PC, Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych. 
 
Kup The House of Da Vinci 2 na Nintendo Switch
 
 
Niebawem swoją premierę na konsolach Nintendo Switch, Playstation 4 oraz Xbox One będzie mieć kolejna przygodowa gra w klimacie horroru, stworzona przez studio Killmonday Games, zatytułowana: Little Misfortune.
 
Gra, w której przejmujemy kontrolę nad kilkuletnią dziewczynką szukającą Wiecznego Szczęścia dla swojej mamy, pozwoli graczom, tym razem na konsolach, poznać przygody dziecka, która prowadzone przez tajemniczy głos, zmierzy się z wieloma przygodami, pozna nieco pecha, ale i nowych przyjaciół. 
 
Little Misfortune, przygodówka stworzona przez dwójkę młodych ludzi, zadebiutuje na platformach PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch 29 maja 2020 roku.  Grę można już zamawiać w przedsprzedaży na Nintendo Switch i Xbox One. 
 
Kup grę w przedsprzedaży na Nintendo Switch
 
 
 
W wersji demonstracyjnej, dostępnej na komputery osobiste PC, można już także sprawdzić The Last Crown: Blackenrock, kolejną z części przygodowego cyklu w klimacie horroru, skupioną na zjawiskach nadprzyrodzonych. 
 
W grze po raz kolejny dołączamy do Nigela w jego misji poszukiwania tajemniczego ducha myśliwego, kolegi Lucy Reubans. Razem z nimi zwiedzimy mroczne i tajemnicze miasto Saxton, które jak się okazuje kryje jeszcze więcej tajemnic, które zdają się być dawno pogrzebane. 
 
The Last Crown: Blackenrock, gra stworzona przez Darkling Room nie ma jeszcze swojej daty premiery. Gra zadebiutuje w wersji na komputery osobiste na Steam. 
 
Pobierz grę w wersji demonstracyjnej
 
 
 
Przygodowe zestawienie kończymy premierę przygodowo-platformowej produkcji stworzonej przez Thomasa Brusha i studia Atmos Games i Serenity Forgee, zatytułowanej Neversong, która zadebiutowała na Steam. 
 
Gra pozwala wcielić się w postać, która wędruje w śpiączce, wciąż tkwi w Blackfork Asylum, a my razem z nią śledzimy coraz bardziej  brutalne zachowania dorosłych, przy okazji poznając mroczne prawdy z jej przeszłości. 
 
Neversong dostępna jest w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam, w cenie obniżonej teraz o 15%. 
 
Kup Neversong na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama