dodano: 2021-08-03 20:00:01

Świat przygodówek #93 - Svoboda 1945: Liberation, Inbento już po premierze

Gra:
Świat przygodówek #93 - Svoboda 1945: Liberation, Inbento już po premierze
0

W dzisiejszym odcinku "świata przygodówek" dwie propozycje. Dwie gry, który miały już swoją premierę. Są nimi Svoboda 1945: Liberation oraz Inbento.

Zapraszamy na świeżą dawkę nowości ze świata przygodówek. Dziś dwie gry, które miały swoją premierę, dwa różne, zupełnie różne tytuły. łączy je tyko to, że są już po swoim debiucie. W co zatem możemy już zagrać?

Zaczynamy od czeskiej przygodówki, stworzonej przez Charles Games, która swoją premierę miała dziś, czyli 3 sierpnia. Gra zabiera nas w przygodową podróż, w której oprócz rozgrywki, stworzonej w grafice rysunkowej, będziemy świadkami wywiadów, kronik filmowych i wiadomości.

Gra nosi tytuł Svoboda 1945: Liberation i jest kolejną grą wspomnianego studia, które ma na swoim koncie także przygodówkę Attentat 1942, rozgrywającą się podczas II wojny światowej. Kolejna gra zrealizowana w podobnym stylu, opowiada już historię powojenną, ale nie mniej dramatyczną i z wojną mającą wiele wspólnego. 

Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam, w wersji na komputery osobiste PC. 

Kup grę na Steam

Druga gra, o której chcemy napisać, a która miała już swoją premierę to Inbento, pełna łamigłówek, gra, która pomoże graczom jednocześnie zabawić się umysłowo, jak i odpocząć i zrelaksować się.

Przeczytaj również: Data premiery inbento i aktualizacja do Jet Kave Adventure

Twoim zadaniem będzie odpowiednie ułożenie przysmaków w pudełku tak, by ich układ zgadzał się ze wskazówkami z przepisów kulinarnych wyświetlanych na ekranie. Jednocześnie gracze poznają historię pewnych kotów.

inbento od dziś jest dostępna na Xbox One, Xbox Series X|S, a także na Steamie.

Karta gry na Microsoft Store


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama